10 lat Kuracji Moroccanoil

568

10 lat temu Moroccanoil ze swoją Kuracją zapoczątkował nową kategorię w przemyśle kosmetycznym.

Dekadę później marka bardziej niż kiedykolwiek jest oddana najważniejszemu składnikowi Kuracji – olejowi arganowemu, produkując wszystkie swoje kosmetyki do włosów i ciała z jego udziałem.

Z okazji rocznicy izraelska marka stworzyła Zestaw Jubileuszowy. Składa się z dwóch produktów, które pozwalają na odtworzenie w domu wzbogaconej olejkiem pielęgnacji od stóp do głów. W skład zestawu wchodzą:

  • Kuracja Moroccanoil (100 ml) – oryginalna baza do stylizacji, która sprawiła, że świat oszalał na punkcie olejku arganowego. Może być stosowana jako produkt do odżywienia, stylizacji i wykończenia fryzury. Jest to limitowana edycja ze złotą etykietą.

Jak stosować?

Nanieś niewielką ilość na czyste, osuszone ręcznikiem włosy od połowy długości po końce. Wysusz suszarką lub pozostaw do wyschnięcia.

  • Suchy Olejek do Ciała (50 ml) – produkt linii Moroccanoil Body™. Jego wygrywająca liczne nagrody lekka formuła szybko się wchłania, pielęgnuje skórę olejkiem arganowym, oliwą z oliwek i olejkiem z awokado. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie, wygładza suche miejsca, ujednolica koloryt i poprawia teksturę skóry.

Jak stosować?

Rozpyl cienką warstwę bezpośrednio na skórę od razu po kąpieli lub prysznicu, delikatnie wmasuj okrężnymi ruchami ku górze. Powtarzaj wedle potrzeb.

https://www.moroccanoil.com/pl/