4 najpopularniejsze obecnie trendy fryzjerskie

296
fot. (po lewej): Kevin Murphy; (po prawej): Balmain Paris Hair Couture

Po ponad dwóch miesiącach niemożności pójścia do fryzjera klienci będą chcieli umówić się na wizytę w salonie przy najbliższej okazji, czy to tylko na odświeżenie, czy na radykalną metamorfozę włosów.

Treatwell podkreślił cztery najpopularniejsze aktualnie trendy w strzyżeniach i kolorach.

Rozświetlone pasemka

Może myślałeś, że nigdy więcej ich nie zobaczysz, ale zainteresowanie tym ulubieńcem z lat 90. rośnie jak pożar na Instagramie. To piosenkarka i aktorka Jennifer López po raz pierwszy popisała się tym wyglądem i od tego czasu inni wpływowi, tacy jak Kylie Jenner, poszli w jej ślady. Nawet najbardziej prestiżowe marki uwzględniają ten trend w swoich propozycjach na nadchodzący sezon, podobnie jak w przypadku Balmain Paris Hair Couture. W przeciwieństwie do bardziej delikatnych i naturalnych efektów „sunkissed”, które widzieliśmy w ostatnich latach, masywne pasemka charakteryzują się szerokością i wyraźnym kontrastem z tonem podstawowym. Co więcej, przednie pasma są mocno podświetlone, aby jeszcze bardziej podkreślić kontrast.

Grzywka

We wczesnych etapach blokady wielu celebrytów wybrało grzywkę. W końcu jest to jeden z najprostszych sposobów na całkowitą zmianę wyglądu, zwłaszcza gdy nie masz pod ręką profesjonalisty. Tak było w przypadku Rosalii, Belli Hadid i Camili Cabello. Oczekuje się, że po ponownym otwarciu salonów trend ten będzie się utrzymywał, niewątpliwie z lepszymi wynikami niż ostatnio podejmowane wysiłki związane z DIY! Wszystko wydaje się wskazywać w jednym kierunku, gdy rozważa się, który styl grzywki będzie najbardziej popularny: grzywka kurtyny: inaczej znana jako dentelé.

Bob

Idealny krój dla zupełnie nowego wyglądu. Wymaga czystych i wyraźnych linii, bez cieniowania i warstw. Ten wygląd ma wiele zalet: nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, wymaga minimalnej pielęgnacji i może być ozdobiony akcesoriami, takimi jak spinki do włosów. Ponadto bob wyróżnia się wszechstronnością, ponieważ można go stylizować na styl swobodny lub elegancki w zależności od okazji.

Kolory fantasy

Niektóre osoby, jak piosenkarka Dua Lipa, utożsamiali się z fantastycznymi kolorami, aby nadać żywiołowości i radości dniom spędzonym w zamknięciu. Różowe, pomarańczowe i niebieskie niuanse to odcienie najbardziej „modne” w mediach społecznościowych. Ponieważ profesjonaliści od włosów w końcu szukają powrotu do pracy, sensowniejsze niż kiedykolwiek jest próbowanie podsycenia tego trendu, zwłaszcza, że ​​istnieją rozwiązania, które tak naprawdę nie wymagają zbyt długofalowego zaangażowania ze strony klienta. Pastelowe brzoskwinie i fiołki będą prawdopodobnie popularne wśród tych, którzy szukają tymczasowej poprawki kolorów fantasy. Program pielęgnacyjny do pielęgnacji koloru między wizytami w salonie zapewni również doskonałe możliwości sprzedaży detalicznej!