Goldwell bawi (się) w Toronto

1531
Goldwell Color Zoom 2018
Goldwell Color Zoom 2018

Mimo że żadnemu z polskich reprezentantów nie udało się wygrać światowego finału Goldwell Color Zoom Challenge, wszyscy wrócili z Kanady naładowani pozytywną energią.

Color Zoom Challenge – konkurs Goldwell wyłaniający najlepszych kolorystów na świecie – odbywa się co roku na początku października w innym mieście na świecie. W tym roku zawitał do Toronto. Kanadyjskie miasto przywitało uczestników Global Zoom (wydarzenia, w ramach którego toczony jest konkurs CZCh) bardzo przyjemną jak na tę porę roku temperaturą.

Holandia triumfuje 3x

A ta jeszcze wzrosła, gdy do miasta zjechał komplet uczestników Global Zoom. Było ich w tym roku ponad trzy tysiące! Przez dwa dni styliści z całego świata mieli możliwość podziwiania niesamowitego show, uczestniczenia w inspirujących pokazach oraz seminariach i przede wszystkim zmierzenia się w Color Zoom Challenge. Konkurs w tym roku miał niesamowity przebieg, ponieważ po raz pierwszy w jego historii wygrała trójka uczestników z tego samego kraju. Holandia może być dumna, gdyż to właśnie z niej pochodzą: Nushka Barbosa, która triumfowała w kategorii New Talent, Roos Topley, zwyciężczyni kategorii Creative oraz Lieke Nijenkamp, która nie miała sobie równych w kategorii Partner.

2019 pod znakiem „R$MIX”

Najważniejszym momentem Global Zoom – oprócz ogłoszenia zwycięzców Color Zoom Challenge – jest prezentacja kolekcji Goldwell na najbliższy rok. W 2019 będzie nazywała się „R$MIX” i będzie niesamowita! Stworzyli ją zwycięzcy z 2017 roku: Mia Sota, Dylan Tung i Maksim Sotnikov wraz z Goldwell International Artists Agnes Westerman i Saschą Haseloffem. Kolory, szaleństwo, popart. Odważne barwy, ostre cięcia, mocne kontrasty. Taki będzie „R$MIX”. Nie mamy wątpliwości, że zawojuje salony fryzjerskie!

Goldwell nagradza i inspiruje

Nagroda The Color Zoom Hall of Fame w tym roku trafiła w ręce Kanadyjki Rodici Hristu i Szkota Neila Bartona. Wyróżnienie otrzymują laureaci Color Zoom z lat ubiegłych, którzy potrafili przekuć zwycięstwo w dalszy rozwój siebie jako stylisty. Ponadto na przestrzeni ostatniej dekady Rodica i Neil służyli doradztwem i pomocą kolejnym Color Zoom Teamom, które tworzyły kolekcje Goldwell.

Na Global Zoom nie mogło zabraknąć światowej sławy stylistów-artystów i akademii. Wspaniałe pokazy zaprezentowali m.in.: doskonale znany stylistom Goldwell, również w Polsce, Mario Krankl, londyński duet Mazella & Palmer oraz team shibui z Australii.

To były dwa dni pełne kreatywności i inspirujących momentów. Kolejny raz takie emocje czekają na stylistów Goldwell w dniach 29-30 września 2019 roku w Wiedniu.