KM_CRYSTAL_TWILIGHT_ROSE-02

Brak konwencji, bardzo śmiałe, ale eleganckie kolory i kryształowy połysk – takie będą najmodniejsze włosy w tym roku. W zachwycających wnętrzach barokowego zamku, ozdobionych kryształowymi żyrandolami, sufitami pokrytymi freskami i chłodnymi
marmurowymi ścianami, narodziły się inspiracje dla najmodniejszych kolorów włosów w 2019 roku. Do stworzenia tej kolekcji zainspirowało mnie bogactwo kryształowej sali balowej i połączenie tekstur na marmurowych ścianach – przyznaje Kevin Murphy. Duże żyrandole odbijające światło były punktem wyjścia do wykreowania odważnych kolorów o kryształowym połysku, które dosłownie tańczą w refleksach światła.

CRYSTAL.TWILIGHT to nowoczesna dekadencja zamknięta w śmiałej gamie kolorów: kremowego beżu przełamanego fioletem, jadeitu, miedzi i różowego złota.

VIOLETA to ponadczasowy i efektowny odcień kremowego, beżowego blondu unowocześniony fioletową poświatą. Klasyka z miękkim, pastelowym sznytem.

ROSE to wielowymiarowy, bardzo eteryczny odcień różu w stylu vintage. Ta koloryzacja, mimo, że inspirowana baśniami, stanowi niezwykle wszechstronny i uniwersalny kolor na co dzień.

JADE to zupełnie nowe spojrzenie na pastele – dostarcza powiewu świeżości dzięki inspirowanymi minerałami zielonymi i niebieskimi refleksami.

VICTORIA to jasne wariacje złotych miedzi gwarantujące wielowymiarowe wykończenie. Kolor ten jest inspirowany latami 70. I postacią Davida Bowie z filmu „Człowiek, który spadł na ziemię”.

Koloryzacja KEVIN.MURPHY dostępna w najlepszych salonach fryzjerskich.

9. Crystal Twilight

8. Crystal Twilight

7. Crystal Twilight

6. Crystal Twilight

5. Crystal Twilight

4. Crystal Twilight

3. Crystal Twilight

2. Crystal Twilight

1. Crystal Twilight