Moroccanoil x Eurowizja 2019

720
Antonio Corral Calero
Antonio Corral Calero

Moroccanoil, lider i pionier branży kosmetyków opartych na olejkach, ma zaszczyt ogłosić, że został oficjalnym i wyłącznym partnerem fryzjerskim Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 odbywającego się w dniach 14, 16 i 18 maja w Tel Awiwie.

Konkurs Piosenki Eurowizji jest jednym z najchętniej oglądanych eventów na świecie z publicznością szacowaną na ponad 200 milionów widzów. Nie mogło na nim zabraknąć Moroccanoil – marki z izraelskimi korzeniami (centrala i fabryka znajdują się w Izraelu).

Moroccanoil sprawi, że wszyscy uczestnicy tegorocznego, 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, będą wyglądać tak dobrze, jak śpiewają. Oczy świata zwrócone będą na stylistów Moroccanoil kierowanych przez Antonio Corral Calero, Globalnego Ambasadora Moroccanoil, którzy stworzą stylowe i modne fryzury reprezentantów Europy i Australii, odzwierciedlające inspiracje każdej z piosenek, jednocześnie pozwalając artystom na wyrażenie ich indywidualnego stylu.

Moroccanoil życzy wszystkim reprezentantom sukcesów i behatzlacha (hebr. powodzenia)!

O Moroccanoil: 10 lat temu iskra inspiracji przedefiniowała branżę profesjonalnych produktów do włosów poprzez stworzenie kultowego produktu bazującego na oleju organowym – Kuracji Moroccanoil. Dekadę później nasza pasja cały czas się rozwija. Oprócz linii produktów do włosów stworzono Moroccanoil Body™ and Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje kosmetyków inspirowanych Morzem Śródziemnym, które pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach i nasz cel pozostaje ten sam: wzmacniać piękne transformacje i tworzyć produkty, które dodają pewności siebie. Produkty Moroccanoil są dostępne w salonach fryzjerskich, salonach SPA i online.

Odwiedź Moroccanoil.com. Dla codziennej dawki inspiracji śledź profile Moroccanoil na Twitterze i Instagramie, zapisz się do naszych turtoriali na YouTube i znajdź nas na Facebooku!

W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.