Moroccanoil Inspired By Women x WTA – Monica Puig

813

Tenisistka przeszła do historii w 2016 roku, kiedy jako pierwsza Portorykanka została mistrzynią olimpijską (Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, gra pojedyncza kobiet). Było to pierwsze w historii olimpijskie złoto dla Portoryko. Monica jest silną, latynoską kobietą, która całe swoje serce angażuje nie tylko w sport, ale także w pomaganie innym. Robi to poprzez wspieranie fundacji #YoNoMeQuito („Nie zrezygnuję”). Po huraganie Maria, który zniszczył wyspę we wrześniu 2017 roku, tenisistka wiele razy odwiedzała rodaków, aby oferować im pomoc i wsparcie. Fundacja zapewnia poszkodowanym przez huragan wszystko co niezbędne, by odbudować życie po strasznym w skutkach żywiole.

O Moroccanoil: 10 lat temu iskra inspiracji przedefiniowała branżę profesjonalnych produktów do włosów poprzez stworzenie kultowego produktu bazującego na oleju organowym – Kuracji Moroccanoil. Dekadę później nasza pasja cały czas się rozwija. Oprócz linii produktów do włosów stworzono Moroccanoil Body™ and Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje kosmetyków inspirowanych Morzem Śródziemnym, które pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach i nasz cel pozostaje ten sam: wzmacniać piękne transformacje i tworzyć produkty, które dodają pewności siebie. Produkty Moroccanoil są dostępne w salonach fryzjerskich, salonach SPA i online.

Odwiedź Moroccanoil.com. Dla codziennej dawki inspiracji śledź profile Moroccanoil na Twitterze i Instagramie, zapisz się do naszych turtoriali na YouTube i znajdź nas na Facebooku!

O WTA: Założona z myślą o równych szansach dla kobiet w zawodowym sporcie przez tenisistkę Billie Jean King w 1973 roku jest dziś światowym liderem w kobiecym sporcie z ponad 2500 zawodniczkami reprezentującymi 100 narodowości i z rekordową pulą nagród o łącznej wartości 164 milionów dolarów. W 2018 roku zawody WTA były oglądane przez rekordową liczbę widzów – 600 milionów osób na całym świecie śledziło zmagania zawodniczek w kolejnych turniejach. Sezon 2019 to 55 turniejów i 4 turnieje Wielkiego Szlema rozgrywane w 29 krajach. Finałowy turniej gromadzący najlepsze zawodniczki sezonu zostanie rozegrany w chińskim Shenzhen pod koniec roku z rekordową pulą nagród przeznaczoną na grę pojedynczą i podwójną wynoszącą 14 milionów dolarów. Więcej informacji o WTA na stronie www.wtatennis.com.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.moroccanoil.com
www.jbsoptima.pl