Witamy Estetica Nordic – 22 edycję naszej międzynarodowej sieci

646

Sieć Estetica rozwija się. ESTETICA NORDIC to 22. Międzynarodowa edycja Estetica Magazine.

Ta nowa edycja jest owocem partnerstwa z wydawnictwem Hair Magazine, które będzie dystrybuowane w ponad 40 000 salonów w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii i Islandii. Szacuje się, że każdy numer ESTETICA NORDIC będzie czytany przez średnio ponad 3 miliony kobiet / klientów salonowych w okresie jego trwałości 60 dni.

Dzięki nowej edycji Estetica Magazine osiąga globalną dyfuzję w ponad 60 krajach na całym świecie, z łącznym nakładem 457 000 kopii każdego wydania (292 000 egzemplarzy drukowanych + 165 000 w wersji cyfrowej).

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia naszej 22. edycji we współpracy z naszymi przyjaciółmi Lars i Inge Lund-Nielsen w Hair Magazine – obszar nordycki jest jednym z najważniejszych epicentrów mody fryzjerskiej na świecie i jest to świetna okazja do wzmocnienia naszej globalnej sieci w Europie”, mówi Roberto Pissimiglia, globalny wydawca i dyrektor generalny Estetica Magazine.

Pierwsza edycja ESTETICA NORDIC ukazała się 9 czerwca podczas pierwszych Nordic Hair Awards i Expo w Kopenhadze (Dania). Wspaniałe wydarzenie, podczas którego spotkało się ponad 2000 profesjonalistów z krajów skandynawskich.