Zaawansowana technologia i naturalne piękno

659

Przeszło 120 lat przełomowych innowacji w produktach do pielęgnacji włosów pozwoliło Schwarzkopf Professional tworzyć najnowocześniejsze kuracje pielęgnacyjne wykorzystujące zaawansowane technologie, które w prosty sposób pozwalają uzyskać piękne włosy.

Każda z linii produktów BC Bonacure marki Schwarzkopf Professional została stworzona z wykorzystaniem wyjątkowego składnika stosowanego w produktach do pielęgnacji skóry, dostosowanego do potrzeb danego typu włosów, jak m.in. Keratyna czy Peptydy, znane jako istotny składnik zdrowych włosów. Dzięki czemu gama BC Bonacure to doskonałe rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb i pragnień związanych z włosami. Dostępne formuły nadają włosom matowym długotrwały połysk, pobudzają wzrost przerzedzających się włosów, nadają włosom większą objętość albo zapobiegają puszeniu się włosów czy przywracają im zdrowy wygląd. Dodatkowo w całej gamie kosmetyków BC zastosowano technologię Cell Perfector – opatentowaną innowację, która została wykorzystana do stworzenia każdego produktu BC Bonacure i która wytycza nowe standardy w regeneracji i pielęgnacji włosów.

BC REPAIR RESCUE Z PEPTYDAMI

Kiedy włosy są uszkodzone, tracą sprężystość, zdrowy wygląd i połysk. Nie wystarczy wtedy jedynie tuszowanie ubytków. Z tą linią można naprawić uszkodzenia z trzech ostatnich lat już w trakcie jednego zabiegu. – tłumaczy Beata Berenderowicz, ekspertka Schwarzkopf Professional: – Nowe, niesamowicie skuteczne receptury BC Repair Rescue z Peptydami odżywiają, odbudowują i regenerują włosy wewnątrz i od zewnątrz. A dogłębna regeneracja pozwala uzyskać uzupełnienie ubytków strukturalnych, przywracając włosom sprężystość i doskonale zamykając oraz wygładzając łuskę. W rezultacie włosy nabierają pięknego wyglądu oraz stają się jedwabiście miękkie w dotyku. ­– wyjaśnia.

Pierwszą nowością w tej linii jest odbudowująco-wzmacniający Krem Ochronny. Bogaty w składniki odżywcze chroni włosy i sprawia, że łatwo się układają. Dedykowany jest włosom bardzo zniszczonym i trudnym do stylizacji, w związku ze zbyt dużą liczbą zabiegów chemicznych czy uszkodzeń mechanicznych, którym były poddane. Krem ten błyskawicznie wygładza włosy, chroni przed dalszymi uszkodzeniami mechanicznymi, wzmacnia włókna włosów, uszczelnia łuski włosów, zapobiega puszeniu i nadaje połysk. Drugą z nowości jest Micelarny Szampon do Czekoladowych odcieni. Ten dedykowany farbowanym lub z pasemkami włosom lagodny szampon z pigmentami, podkreśla kolor włosów brązowych. Skutecznie oczyszcza włosy wzmacniając ich strukturę i przywracając optymalny poziom pH 4,5 zapobiega blaknięciu koloru włosów farbowanych, a jednocześnie podkreśla naturalne odcienie brąz.

COLOR FREEZE Z PH 4.5

Intensywne i wierne rzeczywistym kolory to klucz do udanej stylizacji. Dobry kolorysta dobierze odpowiednią mieszankę odcieni, dopasowanych do stylu i karnacji klienta. – Uzyskanie odpowiedniego odcienia wymaga naprawdę nie lada umiejętności, w dodatku każdy chce, aby jego kolor pozostał niezmieniony przez jak najdłuższy okres czasu. – podkreśla Beata Berenderowicz. To właśnie zadanie dla BC COLOR FREEZE Z pH 4.5. Nowa opatentowana Technologia ze Stabilizatorem pH 4.5 nie tylko zamyka łuskę włosów farbowanych, ale również zamyka pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosów dla zapewnienia doskonałych rezultatów koloryzacji.

W tej serii nowością jest lekkie Serum Nabłyszczające ułatwiające układanie włosów i przywracające im intensywny połysk. Stworzone do włosów farbowanych lub z pasemkami, które potrzebują intensywnego połysku przeciwdziała blaknięciu koloru, pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ciepłem suszarki, odżywia włosy i ogranicza ich puszenie, sprawia, że włosy łatwiej się układają. Receptura z samoistnie odparowującymi olejkami, silikonowymi i filtrem UV nadaje włosom bardziej intensywny połysk i ułatwia ich układanie, a jednocześnie chroni włosy przed blaknięciem koloru. Lekka formuła odżywia włosy i podkreśla ich naturalną sprężystość.

KERATYNOWY SMOOTH PERFECT

– Marzeniem blisko 90 proc. kobiet są wygładzone, niepuszące się włosy, które łatwo i szybko się układa. – mówi Beata Berenderowicz, ekspertka Schwarzkopf Professional. BC Smooth Perfect z Keratyną został stworzony, aby przejąć kontrolę nad grubymi, szorstkimi, niesfornymi lub kręconymi włosami. Zawiera inteligentną formułę frizz-control, która zapobiega puszeniu się włosów od mycia do mycia, skraca czas stylizacji i oferuje o 70 proc. (w porównaniu do włosów przed pielęgnacją) szybsze rozczesywanie. Linia ta powstała dla efektu gładkich, lśniących, nawilżonych i łatwych w obsłudze włosów. Nowością jest tu Dwuwarstwowy System Wygładzający. To zestaw dwóch produktów zapobiegających puszeniu się włosów i zapewniających ich długotrwałe wygładzenie oraz łatwiejsze układanie. Stworzony do włosów niesfornych, grubych i szorstkich, które puszą się i potrzebują specjalnego wygładzenia oraz kontroli Dwuwarstwowy System Wygładzający ujarzmia puszenie włosów nawet przez 72 godziny. Wygładza powierzchnię włosów sprawiając, że lepiej się układają. Dodatkowo pomaga chronić włosy przed wysoką temperaturą (210°C) i uszkodzeniami mechanicznymi. Nadaje także włosom intensywny połysk. – Linia ta jest wprost idealna dla włosów grubych, kręconych, niesfornych i trudnych do ułożenia. ­– przekonuje ekspertka i dodaje: – znając swoje potrzeby i włosy łatwiej dobierzemy kosmetyk, w pełni odpowiadający naszym i ich wymaganiom. W razie wątpliwości, warto skonsultować się ze swoim fryzjerem.