Wyraź kolor osobowości swoich klientów

1037

100% personalizacji i nieograniczone możliwości koloryzacji

Każdy klient jest unikalny, od najbardziej wyrafinowanych, konserwatywnych,  po brawurowych i odważnych. Wszyscy klienci, nawet Ci, którzy rozjaśniają włosy, by uzyskać odważne, ekspresyjne efekty obawiają się uszkodzeń włosów. Utrzymanie blasku oraz żywego koloru, pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie, jest jedną z najczęściej pojawiających się kwestii nurtujących klientów, które sygnalizują w salonach fryzjerskich. Dzisiejsi, różnorodni klienci coraz częściej odchodzą od uniwersalnych produktów dla do wszystkich, na rzecz marek, które są tak samo unikalne, jak oni sami – zapewnia Anna Kulec-Karampotis, Dyrektor Kreatywna Trendy Hair Fashion oraz Ambasadorka Schwarzkopf Professional.

Chroma ID

Chroma ID to pierwszy w 100 % personalizowany i semi–permanentny system koloryzacji od Schwarzkopf Professional, który oferuje:

 • całkowicie spersonalizowane rezultaty mieszania i tonowania,
 • nieskończone możliwości usług koloryzacji,
 • niesamowitą elastyczność działania,
 • koloryzację z pielęgnacją, a nawet poprawę kondycji włosów,
 • trwałość koloru do 15 myć*.

*w zależności od koloru wyjściowego i użytego odcienia Chroma ID.

Odważ się na kolor bez uszkodzeń

Kiedy zaczynasz od naturalnej lub rozjaśnionej wcześniej bazy, głęboko odżywiający efekt Chroma ID pomaga farbować włosy bez uszkodzeń i z maksymalnym wnikaniem barwników. Za poprawę kondycji włosów w Chroma ID odpowiedzialne są trzy czynniki:

 • Technologia Wzmacniająca Wiązania, która wzmacnia strukturę wiązań we włóknach włosów, zwiększając ich wytrzymałość;
 • Keratyna i Panthenol – zapewniające dogłębną pielęgnację i uszczelnienie zewnętrznej powłoki włosów;
 • Technologia Niskiej Zawartości Soli gwarantująca maksymalne wykorzystanie pigmentu i zmniejszenie bariery, dzięki czemu pigment łatwiej wiążę się z powierzchnią.

Asortyment Chroma ID

 • 14 Masek Bonding Podkreślających Kolory (w tym jedna maska Clear), aby tonować, wzmacniać i odświeżać naturalne, farbowane lub wstępnie rozjaśnione włosy;
 • 6 Intensywnych Barwnych Masek Bonding, aby odważnie tonować i personalizować dowolną barwną Maskę Wzmacniającą;
 • 6 Masek Bonding Podkreślających Kolor do pielęgnacji włosów w domu, aby pomóc klientom utrzymać samodzielnie żywe barwy koloryzacji.

­

– Nieograniczone możliwości cieniowania: od najbardziej wyrafinowanych po najodważniejsze, aby dostosować i podkreślić indywidualny kolor i osobowość każdego klienta. Wszechstronna formuła pozwala wykonywać szeroki zakres usług, dzięki czemu Chroma ID jest niezbędnym system koloryzacji w każdym salonie – wyjaśnia Anna Kulec-Karampotis.

Usługi Chroma ID

Chroma ID daje nieograniczone możliwości mieszania i tonowania, tym samym dając możliwość stworzenia dodatkowych usług w salonach fryzjerskich:

 • neutralizacji, by osiągnąć chłodne efekty po procesie rozjaśniania, zapobiec pojawianiu się niechcianych żółtych tonów na włosach blond oraz pomarańczowych na włosach ciemny blond lub o chłodnych odcieniach;
 • usług pastelowych, które dają nieskończone możliwości tworzenia odcieni pastelowych, dzięki zmieszaniu Masek Bonding Podkreślających Kolor z Maską Clear Bonding;
 • odświeżenia koloru, dzięki szerokiej gamie produktów do aplikacji bezpośredniej, których numeracja jest zgodna z produktami Igora Royal i Igora Vibrance lub personalizowanych usług odświeżenia koloru poprzez zmieszanie odcieni;
 • oferujących wyraziste, intensywne i kreatywne kolory, uzyskiwane za pomocą Intensywnych Barwnych Masek Bonding, które można dowolnie mieszać, by uzyskać nieskończoną liczbę wyjątkowych odcieni.

Nowy produkt to nie wszystko. Międzynarodowy Team Schwarzkopf Professional stworzył pięć głównych stylizacji Chroma ID, tym samym tworząc pięć dodatkowych usług w salonie:

 • Arctic Pioneer: klasyczna usługa neutralizacji, pozwalająca osiągnąć olśniewające, chłodne efekty po usłudze rozjaśniania włosów;
 • Pastel Warrior: wyrafinowane i przydymione pastelowe, wielowymiarowe koloryzacje;
 • Edgy Naturalist: usługa odświeżająca, aby stworzyć naturalną stylizacje z „pazurem”;
 • Copper Explorer: usługa odświeżająca kolor, pozwalająca osiągnąć miękki, miedzianożółty efekt;
 • Bold Expressionist: odważna usługa koloryzacji, by stworzyć żywy, wielowymiarowy róż.
 • Refreshed Original: usługa odświeżająca kolor, wydobywająca bogate, ciepłe czekoladowe odcienie.

Pomóż swoim klientom utrzymać ich kolor w domu, dzięki personalizowanej pielęgnacji Chroma ID

– Temat utrzymania koloru i pielęgnacji w domu wraca do salonów fryzjerskich, jak bumerang.
Teraz, dzięki Chroma ID mogę zaoferować moim klientom odpowiednią pielęgnację domową, która dodatkowo pomoże w zachowaniu koloru. Sam produkt będzie spersonalizowany, by spełnić potrzeby klienta – tłumaczy Anna Kulec-Karampotis.

Asortyment Chroma ID to nie tylko maski do pracy w salonie fryzjerskim, ale również maski dla klientów salonów. Każdą z nich można spersonalizować dodając odpowiednią mieszankę Maski Bonding Podkreślającej Kolor lub Intensywnej Barwnej Maski Bonding, tak by odcień był wyjątkowy – stworzony specjalnie dla klienta.

House of Color – nowatorskie narzędzie koloryzacji
stworzone w rozszerzonej rzeczywistości (AR)

Wraz z wprowadzeniem Chroma ID Schwarzkopf Professional dodał nową funkcję w swojej aplikacji House of Color, która umożliwia kolorystom i ich klientom wirtualne odkrywanie i próbowanie niestandardowych, personalizowanych koloryzacji. Wystarczy zrobić selfie, użyć funkcji Augmented hair i odkrywać personalizacje wyglądu z ok. setką mieszanek ChromaID. Zdjęciami „przed” i „po” można dzielić się na Instagramie oznaczając @schwarzkopfpro.pl i dodając hashtagi #mycolouid #chromaid.