KAO SALON GLOBAL EXPERIENCE 2020 – nowe wirtualne wydarzenie dla profesjonalistów z branży

492

Każdego roku styliści i partnerzy salonów dołączają do Kao Salon Division w jednym z wybranych miast na świecie, świętując z Goldwell, KMS, Oribe i VARIS zwycięztwo w corocznym konkursie Global Creative Awards.

W tym roku, w związku z bieżącymi wydarzeniami ogólnoświatowymi, tegoroczna impreza, która miała odbyć się na żywo w Amsterdamie, została odwołana i przekształcona w zupełnie nowe cyfrowe wydarzenie, zapewniające większą niż kiedykolwiek wcześniej obecność stylistów z całego świata, którzy dołączą do Kao Salon wirtualnie.

„Pomimo bezprecedensowych wyzwań, jakie w ciągu ostatnich kilku tygodni stanęły w branży fryzjerskiej, znaleźliśmy umiejętność uczenia się, dostosowywania i rozwijania się. Z niecierpliwością oczekujemy na profesjonalistów z branży i naszych partnerów po raz pierwszy w tym nowym cyfrowym doświadczeniu, które obejmie dedykowane doświadczenia związane z marką, edukację i nasze nagrody Global Creative Awards, prezentujące kreatywność na wyższym poziomie ”, mówi John Moroney, wiceprezes ds. kreatywnych i komunikacji w Kao Salon Division.

Global Creative Awards będzie realizowane zgodnie z planem, a szczegóły dotyczące uczestnictwa zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń został skorygowany, a zgłoszenia będą przyjmowane od 15 czerwca do 15 lipca w przypadku kategorii technicznych i 31 lipca w przypadku kategorii redakcyjnych, zapewniając artystom wystarczająco dużo czasu na stworzenie i przesłanie swoich prac.

„Kao Salon Division wierzy, że kreatywność nigdy się nie kończy i że będzie to jeden z czynników, który inspiruje nasz przemysł do ponownego wzrostu” – powiedział John Moroney, wiceprezes ds. kreatywnych i komunikacji w dziale Kao Salon. W tym roku Kao Salon Division będzie wręczać nagrody Global Creative Awards, zastępując konkurencję Color Zoom. Global Creative Awards zaoferuje większą liczbę możliwości konkurowania zarówno w kategoriach technicznych, jak i redakcyjnych.

Kao Salon Division pozostaje zaangażowany w organizację Global Creative Awards za pośrednictwem platformy na żywo. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe w danym momencie, zgłoszenia będą oceniane wyłącznie na podstawie zdjęć w kategoriach technicznych. Następnie ceremonia wręczenia nagród będzie transmitowana cyfrowo w ramach nowego formatu imprezy.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę globalcreativeawards.com lub Kao Salon Division na Facebooku.