Alternative Hair Show po raz pierwszy w wydaniu wirtualnym – IMAGINE 2020

376

Alternative Hair Show stara się znaleźć i promować stylistów z całego świata, jednocześnie zbierając potrzebne fundusze na walkę z białaczką.

Organizacja charytatywna została założona przez Tony Rizzo w celu wspierania programów badawczych w Wielkiej Brytanii i zagranicą, a także wspierania rodzin z dziećmi cierpiącymi na nowotwory krwi.

Tony Rizzo organizuje Alternative Hair Show od 1983 roku. Tegoroczny, 38. Show powinien odbyć się 11 października. Niestety pandemia Covid-19 utrudniła podróżowanie i zabroniła masowych uroczystości. Ale potrzeba więcej niż pandemii, aby powstrzymać plany Tony’ego Rizza! Jeśli nie możesz przyjść na przedstawienie, przedstawienie przyjdzie do Ciebie. W ciągu długich tygodni „lockdown” Tony był zajęty opracowywaniem nowych pomysłów i planów, rozmawiał z kreatywnymi fryzjerami na całym świecie, a także ekspertami, którzy mogliby pomóc mu w urzeczywistnieniu jego pomysłu: pierwszego wirtualnego wydarzenia dla branży fryzjerskiej, IMAGINE, które odbędzie się 11 października 2020 r.

„Będzie to niezapomniany, interaktywny program, w którym podzielimy się inspirującymi prezentacjami światowej sławy artystów. Jednocześnie wspieramy fundację Fighting Leukemia, ponieważ Alternative Hair Show 2020 będzie transmitowane za pośrednictwem systemu pay-per-view, dzięki czemu widzowie mogą przekazać darowiznę na dalsze finansowanie walki z białaczką”- powiedział Tony Rizzo dla Estetica.

Wspierany przez ten sam zespół produkcyjny, z którym pracował przez lata, a także globalnego prezesa AHS, Anthony Mascolo, Tony przedstawi niesamowite zespoły artystyczne w niesamowitej prezentacji, która zainspiruje i zapewni rozrywkę globalnej publiczności. „Naszym celem jest zaprezentowanie 24 najlepszych zespołów artystycznych na świecie, w tym także nowych, oszałamiających talentów, których wcześniej nie było na Alternative Hair Show” – wyjaśnia Tony.

To, co wydawało się niemożliwe zaledwie kilka tygodni temu, zostało teraz zrealizowane. Produkcja spektaklu jest w toku, a zespoły na całym świecie planują prezentację – mnóstwo kreatywności i wyobraźni. W wydarzeniu wezmą również udział wirtualni finaliści International Visionary Awards, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni na żywo.

W rzeczywistości publiczność musi tylko wyobrazić sobie, że ogląda program w Londynie i czeka na spektakularny i ekscytujący wieczór.

W międzyczasie zostanie opublikowana pełna lista zespołów, aby dowiedzieć się więcej o programie Alternative Hair Show 2020, przejdź do www.alternativehair.org