Czas na zmianę! JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. to teraz JBS Beauty sp. z o.o. sp.k.

688

30 lat temu bracia Jan i Bogdan Kisielewscy wraz z przyjacielem Sławomirem Turosem powołali do życia JBS Kisielewski Turos Kisielewski spółkę jawną. Firma, podobnie jak inne biznesy z początku lat 90., zaczynała w bardzo skromnym wymiarze. Dziś to jeden z liderów rynku profesjonalnego fryzjerstwa w Polsce. Od 1991 roku reprezentuje w Polsce Goldwell – czołową markę oferującą profesjonalne produkty do włosów dedykowane fryzjerom. JBS zapewnia także specjalistyczne wsparcie salonów fryzjerskich w zakresie wyposażania w meble i urządzenia (OLYMP) oraz dostarczania narzędzi i akcesoriów fryzjerskich (Kyone).

Po trzech dekadach przyszedł czas na zmianę. Wspólnicy JBS, kierując się dalekosiężnymi planami rozwoju oraz uwzględniając zmiany własnościowe wewnątrz spółki, postanowili dokonać zmiany formy prawnej, przekształcając spółkę jawną w spółkę komandytową. Zatem JBS sp. j. przekształca się w JBS Beauty sp. z o.o. sp.k.

Zmienia się nazwa firmy oraz jej logo, ale wartości pozostają niezmienne: lojalność wobec klientów, doskonała jakość oferowanych produktów, profesjonalizm i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie.

JBS Beauty sp. z o.o. sp.k.
Oficjalny dystrybutor marek Goldwell, OLYMP i Kyone w Polsce
Marynarki Polskiej 73
80-557 Gdańsk
e-mail: info@jbsbeauty.pl
www.jbsbeauty.pl