RefecetoCil Brow Lift

912

Nie okłamujmy się! Wszyscy marzymy o perfekcyjnym wyglądzie, przywiązując szczególną uwagę do naszego  spojrzenia. Obecnie branża „beauty” przezywa prawdziwy renesans! W mgnieniu oka odpowiada na potrzeby Klientów, co za tym idzie rynek obfituje w nowoczesne zabiegi podkreślające urodę. RefecetoCil Brow Lift jest właśnie jedną z nich.

Począwszy od krzaczastych, cienkich brwi po brwi w stylu „boy brow” – doskonale wyprofilowane, fantastycznie konturują twarz i podkreślają oczy. Lifting w naturalny sposób nadaje im idealny kształt oraz objętość.

Czym jest lifting brwi?

Brow Lift jest zabiegiem trwale kształtującym położenie włosków. Nadaje im wyraźny wygląd, optyczną objętość i pożądany kształt.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Zabieg dedykowany jest osobom o brwiach: cienkich i pozbawionych wyraźnego kształtu oraz objętości, a także tym posiadającym krzaczaste, puszyste, niesforne i odporne na stylizacje włoski.

Na czym polega Brow Lift?

Zabieg w swej istocie jest bardzo łatwy do wykonania, a uzyskane efekty są spektakularne i niebywale trwałe. Przeprowadza się go w kilku etapach.

Pierwsza czynność to dokładne oczyszczenie brwi oraz ich okolic w celu pozbycia się wszelkich pozostałości makijażu oraz sebum. W tym celu idealnie sprawdzą się: RefecrtoCil Micellar Eye Make-Up Remover (demakijaż) oraz RefectoCil Saline Solution (usunięcie nadmiaru sebum).

Kolejnym etapem jest naniesienie substancji czynnej RefectoCil Lash Perm, której zadaniem jest zmiana wiązań dwusiarczkowych w strukturze włosa. Dzięki tej ingerencji brwiom zostaje nadany pożądany kształt oraz kierunek ułożenia włosów. Po usunięciu RefectoCil Lash Perm, konieczne jest nałożenie substancji neutralizującej RefecetoCil Neutralizer.

Podczas zabiegu można wykonać również koloryzację, jednak w takim przypadku należy pamiętać o skróconym czasie aplikacji farby do 3min.!

Dokładną instrukcję wykonania zabiegu (krok po kroku) znajdziesz tutaj.

Korzyści

Korzyści dla salonu
Dzięki ReefctoCil Brow Lift brwi klienta są idealnie zdefiniowane oraz uzyskują trwały efekt. To doskonały sposób na okiełznanie szczególnie opornych włosków brwi. W salonie usługę można rozszerzyć o zestawy do trwałego podkręcenia lub liftingu rzęs RefectoCil!

Korzyści dla klientów
Laminowanie brwi ma bezpośredni wpływ na wygląd: gęstość i kształt brwi. Efektem są pełniej wyglądające i gęstsze brwi! Dzięki trwałemu kształtowaniu włosków luki można idealnie wypełnić bez bolesnych zabiegów, takich jak mikroblading czy makijaż permanentny. Szczególnie nadaje się do puszystych, upartych włosków!

Jak dbać o brwi po liftingu?

Po wykonanym zabiegu zaleca się użycie poroduktu do pielęgnacji i stylizacji na dzięń – RefectoCil Styling Gel, specjalna formuła odżywia włoski oraz chroni ich kolor.

Viola! Tylko 13 min. dzieli Was od pięknych brwi, rodem z najnowszego modowego żurnala!

Więcej na: www.refectocil.pl