KEUNE Akademia

431

Każdy zawodowiec był kiedyś amatorem. Każdy ekspert był kiedyś początkującym.

Nie zapominajmy, że każdy musi od czegoś zacząć! Przez całą karierę stylista nigdy nie przestaje się uczyć i rozwijać, bez względu na swój poziom wiedzy. To właśnie mieliśmy na myśli, kiedy tworzyliśmy nasz program edukacyjny. Oferujemy nie tylko edukację; umożliwiamy ludziom bycie najlepszą wersją samych siebie.

W zeszłym roku z dumą wprowadziliśmy naszą nową metodę edukacji: Keune Dynamic Education, najbardziej aktywny i efektywny sposób szkolenia się. Skutkuje to ogromnym przyspieszeniem rozwoju osobistego stylistów, ponieważ spędzamy razem aktywnie pracując aż 70% całego czasu edukacji, pozostałe 30 jest połączeniem doświadczeń z teorią.

Fryzjerzy to kreatywne bestie, a my lubimy stawiać sobie nowe wyzwania, dlatego właśnie wprowadziliśmy seminaria na wysokim poziomie, takie jak Color Avanced, Ultimate Blond, Creative Coloring techniques, Color Chameleon specjalnie dla najbardziej doświadczonych i ambitnych stylistów. Te szkolenia tak naprawę to tylko szczyt góry lodowej z naszej oferty.

O wszystkich szkoleniach można dowiedzieć się więcej na naszej stronie:
www.keune-akademia.pl

Rozwój umiejętności idzie w parze z kreatywnością, dlatego od pierwszych seminariów pracujemy z uczestnikami tak, aby dać im jak najwięcej narzędzi w postaci wiedzy, umiejętności oraz poznania najnowszych technik. Przy każdym szkoleniu nie zależnie od stopnia zaawansowania, czy tematu szkolenia (od strzyżeń, przez stylizację, po koloryzację) cały czas pracujemy na inspiracjach najnowszymi trendami. Co zaowocuje rozwojem kreatywności i zwiększy pewność siebie w codziennej pracy.

To dzięki Keune Dynamic Eucation nasze wszystkie seminaria opierają się na odkrywaniu nowych kreatywne możliwości. Ponieważ, aby się rozwijać musimy wyjść poza swoją strefę komfortu, wtedy dopiero możemy rozwinąć swoje pokłady kreatywności. Żeby to osiągnąć musimy mieć dobrze ugruntowaną wiedzę oraz zaufanie do swojego instruktora. Jest to zupełnie nowy system pracy na szkoleniach, skupiamy się bardzo na pracy z włosami, modelką, kolorami, mocną konsultacją i odkrywaniu nowy formuł kolorów. Teoria zawarta podczas szkolenia tylko nas wprowadza w tą piękną krainę nieskończonych możliwości.

Katarzyna Kruber
Stylista, certyfikowany instruktor Keune Haircosmetics. Posiada tytuł mistrza fryzjerstwa. Od początku kariery zawodowej związana z marką Keune. Od 10 lat pracuje w Akademii Keune w Szczecinie – jedynym takim salonie w Polsce. Jako jedna z niewielu osób na świecie zdobyła cztery gwiazdki instruktorskie Keune. Stale doskonali swoje umiejętności w najlepszych szkołach. Zdobytymi informacjami i inspiracjami dzieli się z uczestnikami szkoleń organizowanych przez firmę. Zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu doskonale łączy codzienne obowiązki w salonie z prowadzeniem szkoleń w całej Polsce.