Kosmetyki Davines pod choinkę

534

O czym marzą włosy na święta? O prezencie idealnie dobranym do ich potrzeb, a na dodatek pięknie opakowanym. Davines prezentuje nowe pudełka świąteczne pełne fantastycznych prezentów kosmetycznych.

Radość płynąca z dawania i przyjmowania prezentów zaczyna się od pięknego opakowania – Davines wie o tym najlepiej i z okazji świąt przygotował dla swoich klientów nowe, przepiękne pudełka z kosmetykami do włosów.

Ilustracje na pudełkach przedstawiają kilka różnych historii z młodą marzycielką w roli głównej. Sadie kocha przyrodę i żyje w magicznym świecie. Bohaterka wierzy w idealną planetę – chce uczynić ją lepszą, szerząc szacunek, wdzięczność i miłość. Pudelka z pięknym przesłaniem zaprojektował Kevin Wilson, fryzjer marki i ilustrator z Londynu. Ozdobne boxy zostały wyprodukowane w sposób zrównoważony – wykorzystano papier pochodzący tylko z recyklingu, z certyfikatem FSC. Są one także neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, powstały przy wykorzystaniu 100% energii odnawialnej. Co ważne, można je wielokrotnie wykorzystać.

Davines proponuje 7 pudełek z kosmetykami odpowiadającymi na różne potrzeby włosów.

Cóż za odżywienie!
Do włosów suchych, wymagających regeneracji
W skład pudełka wchodzi szampon i odżywka NOUNOU z linii wzmacniającej włosy oraz mleczko OI zapewniające włosom absolutne piękno.


Cóż za skręt!
Do włosów falowanych i kręconych
W skład pudełka wchodzi szampon i odżywka LOVE Curl o działaniu uelastyczniającym i dyscyplinującym loki oraz Curl Building Serym podkreślające skręt.


Cóż za gładkość!
Do włosów puszących się
W skład pudełka wchodzi szampon i odżywka LOVE Smooth o właściwościach wygładzających oraz mleczko OI zapewniające włosom absolutne piękno.


Cóż za świetlisty kolor!
Do włosów koloryzowanych
W skład pudełka wchodzi szampon i odżywka MINU rozświetlające włosy farbowane oraz mleczko OI zapewniające włosom absolutne piękno.


Cóż za niezwykłe doświadczenie!
Do wszystkich rodzajów włosów
W skład pudełka wchodzi szampon, olejek oraz odżywka OI bogate w olejek roucou, który sprzyja wzrostowi włosów, ogranicza uszkodzenia spowodowane promieniami UV oraz wykazuje efekt anti-aging poprzez neutralizację działania wolnych rodników.

Cóż za niezwykły moment!
Do wszystkich rodzajów włosów
W skład pudełka wchodzi szampon, olejek oraz masło OI bogate w olejek roucou, który zawiera 100 więcej beta-karotenu niż marchew.

 

Cóż za niezwykłe odkrycie!
Do wszystkich rodzajów włosów
W skład pudełka wchodzą 4 maseczki z serii The Circle Chronicles. The Spotlight Circle nadaje niesamowity blask, The Quick Fix natychmiastowo nawilża, The Renaissance Circle dogłębnie odżywia, a The Restless Circle w niewidoczny sposób wzmocnia włosy.

Świąteczne pudełka z limitowanej kolekcji dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z Davines.