Farmagan szkolenia

442

Farmagan to nie tylko profesjonalne kosmetyki o farmaceutycznej jakości, ale przede wszystkim ludzie, mistrzowie strzyżeń i koloryzacji i programy szkoleniowe.

Edukacja to podstawa do osiągnięcia sukcesu w biznesie fryzjerskim, dlatego też zmieniamy się dla Was i dążymy do rozwijania jak największej grupy klientów.
Nowe programy edukacyjne, nowi instruktorzy, nowe miejsce to tylko początek zmian, które dla Was szykujemy.
Maciej Maniewski zapoczątkował istnienie marki Farmagan w Polsce i cały czas, jako lider, aktywnie nadzoruje jakość edukacji i sam również szkoli.
Do grona mistrzów nożyczek dołączyli również: Paweł Kamiński, Sebastian Curyło oraz Szymon Niemczyński.

We wrześniu rozpoczęliśmy cykl szkoleń Perfect Cut, który w trzech etapach pozwoli rozwinąć swoje umiejętności, poprawić nawyki i poznać podejście do pracy najlepszych fryzjerów w Polsce.

Maciej Maniewski: Współzałożyciel Hair Masters Club, stylista gwiazd, osobowość telewizyjna („Afera fryzjera”, „Mistrzowskie cięcie”). Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów z całego kraju w Akademii Maniewski. Od lat szukał produktów, które dotrzymają mu kroku. Dlatego sprowadził FARMAGAN do Polski.
FB: @maniewski.official   IG: @maniewski    www.maniewski.pl

 

Sebastian Curyło: Fryzjer i szkoleniowiec, który w branży pracuje już ponad 20 lat. Zwycięzca pierwszej edycji programu „Mistrzowskie Cięcie”. Ma za sobą kursy w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie. Brał udział w tworzeniu licznych pokazów, eventów i kolekcji.
FB/IG @curyloacademy   sebastiancurylo.pl

 

Paweł Kamiński: Mistrz fryzjerstwa z doświadczeniem na międzynarodowej arenie, o szerokim wachlarzu kompetencji, z wyjątkowym spojrzeniem na kształtowanie fryzur i pielęgnację. Esteta o czułym uchu, wrażliwym oku i twórczych dłoniach. Wybitny rzemieślnik, który potrafi przełożyć wizję na rzeczywistość i sprawić, że piękna forma wybrzmi w dialogu z funkcją użytkową.
FB/IG: @maestro_salon_akademia    salon.maestrosalon.pl

 

Szymon Niemczyński: Jest doskonale znany w branży fryzjerskiej. Zalicza się go do grona współtwórców polskiej rewolucji fryzjerskiej. W branży działa od 1993 roku. Swoją pasję rozwija w najlepszych akademiach na świecie i chętnie dzieli się wiedzą.
IG: @niemczynscy_hair_gallery  FB: @niemczynscyhairgallery

 

 

Spotkaj się z nami na szkoleniach!

Dowiedz się więcej: www.farmagan.pl/szkolenia szkolenia@farmagan.pl

Najlepsze strzyżenie musi być podkreślone odpowiednim kolorem. Dlatego też poszerzyliśmy wachlarz naszych szkoleń. W nowych programach znajdziecie bardzo szczegółową wiedzę produktową oraz najnowsze techniki. Wszystkie szkolenia również są zaplanowane w trzech krokach, aby posiąść kompleksową wiedzę i umiejętności.

Klienci w ramach stałej współpracy z marką Farmagan posiadają możliwość regularnego rozwoju siebie i swoich pracowników dzięki programowi pakietu liniowego. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na www.farmagan.pl/szkolenia

Nowe programy szkoleniowe: Color no.1, Color no.2, Color no.3, Blond no.1, Blond no.2, Blond no.3

Poznajcie nowych instruktorów marki Farmagan:

Anna Skrzyniarz:  Fryzjer-stylista z ponad 10-cio letnim stażem pracy. Z wykształcenia plastyk, dzięki czemu doskonale odnajduje się we wszelkiego rodzaju koloryzacjach oraz sprawiają jej one wielką satysfakcję i radość. Wielokrotnie współpracowała przy różnego rodzaju produkcjach filmowych i telewizyjnych. Od 2016 instruktor i edukator.
FB: @sarzstudio @ania.skrzyniarz.happyhair   IG: anna_sarz

Urszula Rudzka: Miłośniczka fryzjerstwa od zawsze. Prowadzi swój salon i akademię w Rzepinie. Inspiruje się modą prosto z Włoch.  Przykłada dużą wagę do merytoryki przekazu i dobrej komunikacji w bezstresowej atmosferze. W świecie koloru fascynują ją zarówno efekty naturalne jak i kolorowe szaleństwa.
IG: @ula.rudzka   FB:@wikisalon

 

Justyna Buła: Swoja przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła jeszcze na studiach i trwa w niej nieprzerwanie do dzisiaj. Aby móc się realizować w tym świecie, zmieniła całe swoje życie. Doświadczenie zdobywała w kraju i zagranicą. Absolwentka biologii stosowanej i pasjonatka włosowych pielęgnacji. Niebanalne koloryzacje to jej druga miłość.
IG: @justyna_bula

 

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku, gdzie prowadzimy darmową  edukację podczas relacji live FB: @farmaganpolska

www.farmagan.pl  FB: @farmaganpolska  IG: @farmagan_pl