Davines Nourishing dla jeszcze silniejszej odbudowy włosów zniszczonych

112

Innowacyjne formuły, które pozwalają przywrócić nowe życie suchym, łamliwym włosom – Davines udoskonalił linię Nourishing.

Intensywnie odbudowująca linia została poszerzona o nowe produkty, które dodatkowo zapobiegają rozdwajaniu końcówek, ułatwiają rozczesywanie i zwiększają połysk. Kosmetyki dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z włoską marką.

Rodzina kosmetyków Davines Nourishing, wchodząca w skład linii Naturaltech, powstała w odpowiedzi na problem odwodnionej skóry głowy i suchych, zniszczonych włosów. System produktów do domu i zabiegów do salonu fryzjerskiego ulepszono i wzbogacono o nowe pozycje z myślą o zapewnieniu kuracji odbudowującej jeszcze większej skuteczności.

Laboratoria badawczo-rozwojowe Davines opracowały innowacyjną formułę Biacidic Bond Complex, połączenie wzmacniającego działania kwasu maleinowego z silnymi właściwościami przeciwutleniającymi molekuł maleinianu liposolu. Kompleks odbudowuje mostki dwusiarczkowe, ale także spaja osłabione wiązania wewnętrzne zagrożone łamliwością i zapobiega zewnętrznym uszkodzeniom oksydacyjnym.

Dodatkowo za utrzymanie włosów w dobrej kondycji odpowiada fitokeratyna, połączenie protein ryżowych i powiązanych aminokwasów. Keratyna pochodzenia roślinnego wypełnia wewnętrznie uszkodzone obszary włókien i zapewnia ochronę przed wysuszeniem pod wpływem słońca, smogu i wiatru.

Nowe składniki aktywne zapewniają odporność na rozdwajanie i łamliwość, zwiększają również objętość, nawilżenie i połysk. Produkty Davines Nourishing gwarantują trwałe efekty, przynosząc więcej korzyści przy regularnym stosowaniu.

Kosmetyki z rodziny Nourishing nie zawierają parabenów i siarczanów, powstają w zakładzie produkcyjnym Davines we włoskiej Parmie dzięki wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych. Opakowania wykonano z tworzywa pozyskanego z recyklingu. Etykieta z ręcznie wykonanym rysunkiem nadaje tożsamość produktom poprzez wartość symboliczną. Koncepcja kreatywna linii Nourishing dotyczy pszenicy – symbolu odżywienia – uprawianej przez człowieka od czasów starożytnych.

W salonach współpracujących z marką Davines dostępnych jest 8 produktów Nourishing. Kosmetyki dedykowane są 4 etapom kuracji zarówno w salonie, jak i w domu: oczyszczenie, odbudowa, odżywienie, uszczelnienie.

Davines Nourishing Shampoo
Delikatny szampon do odwodnionej skóry głowy i łamliwych włosów
Produkt nawilża i ułatwia rozczesywanie plączących się włosów. Zawiera łagodne naturalne środki powierzchniowo czynne.

Davines Nourishing Keratin Wonder Superactive
Serum odbudowujące
Dzięki połączeniu fitokeratyny z formułą ochronną Biacidic Bond Complex serum przywraca nowe życie uszkodzonym pasmom poprzez uszczelnienie łusek, pozostawiając włosy miękkie i odżywione. Produkt profesjonalny, do salonu fryzjerskiego.

Davines Nourishing Keratin Booster Superactive
Booster o działaniu naprawczym do mocno zniszczonych włosów
Skoncentrowany dodatek o właściwościach odbudowujących dedykowany mocno zniszczonym włosom wymagającym intensywnej naprawy. Pomaga odbudować wiązania keratynowe wewnątrz struktury włosa i zapewnia ochronę przed łamliwością. Produkt profesjonalny, do salonu fryzjerskiego.

Davines Nourishing Hair Building Pak
Maska odbudowująca do suchych i zniszczonych włosów
Pozwala na skuteczną pielęgnację suchych i zniszczonych włosów w domu, a także idealnie nadaje się do utrzymania efektów i przedłużenia korzyści z profesjonalnej kuracji w salonie.

Davines Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner
Odżywka do suchych i łamliwych włosów
Pozostawia włosy miękkie i lśniące o gładkiej strukturze ułatwiającej rozczesywanie. Zalecana do cienkich i średniej grubości włosów.

Davines Nourishing Vegetarian Miracle Mask
Maska głęboko nawilżająca do suchych i łamliwych włosów
Bogata formuła maski zapewnia włosom niezwykłe nawilżenie i odżywienie. Produkt wygładza i pomaga w rozczesywaniu nawet najbardziej niesfornych włosów. Zalecany do włosów grubych i szorstkich.

Davines Nourishing Keratin Sealer
Fluid uszczelniający łuski do suchych i zniszczonych włosów
Wzmacnia włókna włosów i zapobiega rozdwajaniu końcówek. Uszczelnienie łusek zapewnia trwałe efekty, wyjątkową miękkość i połysk bez obciążania włosów.

Davines Nourishing Hair Royal Jelly Superactive
Wielofunkcyjny koncentrat do skóry głowy, bogaty w minerały i witaminy zawarte w mleczku pszczelim
Odżywcze, nawilżające i łagodzące właściwości mleczka pszczelego, zawartego w koncentracie, zapewniają skórze głowy niezliczone korzyści.