Poznaj Piankę Color Style

109

Pianka Color Style od Indola nie tylko ułatwia modelowanie włosów, ale też nadaje im modny, krótkotrwały odcień, zapewniając włosom ochronę przed gorącym powietrzem suszarki.

Od pastelowych po odważne odcienie o trwałości do czterech myć – pianka Color Style od Indola to szybka i łatwa transformacja włosów bez zobowiązań. Idealne rozwiązanie dla odważnych i lubiących zmiany, proponujemy je właśnie wtedy, kiedy nasi klienci chcą spróbować bez zobowiązań czegoś nowego i odświeżyć swoją fryzurę szybko i efektownie. – tłumaczy Anna Kulec – Karampotis Trendy Hair Fashion.

WSZECHSTRONNOŚĆ
Gama piętnastu odcieni pianek do stylizacji i koloryzacji Color Style od Indoli daje niekończące się możliwości usług w salonie, w zaledwie jednym, prostym kroku. Mozna nimi odświeżać koloryzacje, neutralizować, łączyć z białymi włosami, czy stosować do ponownej lub wstępnej pigmentacji. Natomiast w domu, dzięki tym łatwym w użyciu produktom można łatwo podtrzymać efekty koloryzacji do następnej wizyty w salonie. Pianki Color Style to uatrakcyjnienie każdej fryzury, ochrona przed uszkodzeniami włosów podczas suszenia suszarką, dodanie włosom objętości i perfekcyjne odbicie ich od nasady na wiele sposobów, dzięki poszerzonej gamie kolorystycznej.

INSTAEFEKT
Nowe, modne, pastelowe odcienie: miękko-morelowy, truskawkowo-różany i pudrowofioletowy, nowość w gamie modnych odcieni – miedziany, gamę podstawową rozszerza odcień miodowy-blond. Spodobają się tym, którzy lubią wyróżnić się z tłumu, czy lubią częste zmiany. Wśród odcieni podstawowych nowością jest kolor miodowy blond, którym idealnie można odświeżyć ton jasnych włosów, którym brakuje blasku i intensywności koloru.

JAK TO DZIAŁA?
Wybierz pożądany odcień pianki Color Style. Umyj włosy szamponem i osusz ręcznikiem. Załóż rękawiczki. Dobrze wstrząśnij produkt. Przytrzymaj opakowanie do góry nogami i nałóż 1-2 dawki wielkości piłki tenisowej na dłonie, lub pędzel. Rozprowadź równomiernie, rozczesując włosy. Pozostaw bez spłukiwania i wysusz jak zwykle. Zwróć uwagę, by unikać kontaktu produktu z tkaninami, bo może je zaplamić. Zadbaj o to, aby kolor został usunięty z włosów przed wykonaniem trwałej, zabiegu rozjaśniania, lub pasemek. Usługi, które możesz wykonać razem z piankami Color Style. Odświeżenie koloru/ tonowanie, pigmentacja wstępna, ponowna pigmentacja, neutralizacja, łącznie z siwymi i białymi włosami.