Niezwykłej jakości rozjaśnianie KIS

96

W 2020 roku na polskim rynku fryzjerskim zadebiutował system KIS (Keratin Infusion System) specjalizujący się w pielęgnującym rozjaśnianiu włosów autorstwa holenderskiej marki Kappers. KIS zapewnia spektakularne efekty.

Czym jest KIS?

KIS (Keratin Infusion System) opiera się na rewolucyjnej formule, która zgodnie z amerykańską tradycją pielęgnacji włosów koncentruje się na naprawie włosów od wewnątrz. System zawiera najwyższej jakości keratynę (zhydrolizowane białko z wełny) oraz wyciągi z ziół botanicznych, które są w stanie łączyć się z substancjami nawilżającymi. Ta specjalna formuła pozwala przywrócić naturalną objętość keratyny, a tym samym naturalną wilgotność we włosach.

Jako jedna z niewielu dostępnych na rynku keratyna w systemie KIS przenika głęboko do włosów i je naprawia. Jest to możliwe ze względu na jej niską masę cząsteczkową (MW150) i odpowiednią strukturę. W rezultacie włosy odzyskują odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak światło słoneczne, zanieczyszczenia, mycie i stylizacja.

Nowoczesne rozjaśnianie KIS jest możliwe dzięki pełnej gamie produktów:

  • SNOW WHITE

Bezpyłowy puder rozjaśniający z pielęgnującą keratyną, dzięki któremu masz pewność, że szybko uzyskasz wyjątkowe i najlepsze możliwe rezultaty (rozjaśnienie nawet o 7 poziomów). Chroni i wzmacnia włosy podczas rozjaśniania. Działa niezwykle szybko i jest łatwy w zastosowaniu.

  • OXYCREME

Pielęgnujące lotony (3, 6, 9 i 12%) gwarantują równomierny proces oksydacji w całym czasie działania. Włosy lśnią, wyglądają jaskrawiej i są bardziej wyraziste.

  • NO-YELLOW-PRO-BOOSTER

Dla dodatkowej neutralizacji ciepłych odcieni, które mogą się pojawić przy rozjaśnianiu włosów na poziomie 4 lub ciemniejszych.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem KIS jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.
www.jbsoptima.pl | Instagram: @jbsoptima | Facebook: @jbsoptima