Stylizacje fryzjerów Davines w magazynach modowych

93
Stylizacja do magazynu Wysokie Obcasy Extra, 10/2019, koordynacja: Katarzyna Budzikowska-Kuraś

Davines pobudza kreatywność stylistów, angażując ich do udziału w pokazach mody, szkoleniach, ale także sesjach zdjęciowych. Stylizacje autorstwa fryzjerów zaprzyjaźnionych z marką regularnie pojawiają się na łamach kobiecych magazynów modowych.

Marka Davines od początku działalności w Polsce dba o to, by doskonalić warsztat i rozwijać aktywność twórczą stylistów z partnerskich salonów fryzjerskich. Regularnie zaprasza ich do uczestnictwa w szkoleniach, pokazach fryzjerskich i modowych, ale również sesjach zdjęciowych. Udział w takich projektach jest nie tylko urozmaiceniem codziennej pracy w salonie, ale także pozwala fryzjerom szerzej zaprezentować osobiste interpretacje światowych trendów. Praca przy produkcji sesji do magazynów modowych stwarza idealną okazję do przekucia kreatywnych pomysłów w rzeczywistość. To również szansa na realizację wspólnych projektów z makijażystami, stylistami, scenografami i fotografami współpracującymi z polskimi i zagranicznymi czasopismami o modzie.

Looki autorstwa stylistów zaprzyjaźnionych z Davines pojawiły się wielokrotnie na łamach takich magazynów jak Vogue, Harper’s Bazaar, Fashion Magazine, Wysokie Obcasy Extra, Avanti czy Wysokie Obcasy. Podczas produkcji prace fryzjerów koordynują Trenerzy marki. Zespół Davines dzieli się z czytelnikami swoimi inspiracjami, ale także poradami, jak odtworzyć dany look samodzielnie w domu.

www.davines.pl

Stylizacja do magazynu Avanti, 10/2019, koordynacja: Radosław Galiński

Stylizacja do magazynu Wysokie Obcasy Extra, 04/2020, koordynacja: Irena Bzdoń

Backstage sesji zdjęciowej do magazynu Fashion Magazine, 3/2020, koordynacja: Adam Żolik