Nowości w ofercie szkoleniowej Davines

119
Rafał Potomski

Zaawansowane strzyżenia pod okiem mistrzów z Allilon, interpretacje trendów ze świata mody z Rafałem Potomskim, barbering z Sebastianem Karczewskim – w 2021 roku Davines proponuje zupełnie nowe formaty szkoleń. Co jeszcze przygotowała marka z myślą o doskonaleniu warsztatu polskich fryzjerów?

Dystrybutor marki Davines, firma Sustainable Beauty, powołał do życia warszawską Akademię More Inside House w 2017 roku. Na przestrzeni czterech lat trenerzy marki przeprowadzili setki szkoleń z koloryzacji, strzyżeń, stylizacji i pielęgnacji. To tutaj styliści uczą się, jak adaptować światowe trendy do potrzeb codziennej pracy w salonie. Poznają bliżej kolekcje międzynarodowe autorstwa Toma Connella, dyrektora artystycznego Davines. Akademia to nie tylko przestrzeń szkoleniowa – fryzjerzy spotykają się tu również podczas różnorodnych eventów, które sprzyjają kreatywnej pracy i integracji społeczności marki.

Co czeka na fryzjerów w 2021 roku?

Connet & Disconnect, Technique – co kryje się pod tymi hasłami? Najbardziej zaawansowane szkolenia ze strzyżeń w wykonaniu Johnny’ego Othona i Pedro Inchenko. Założyciele szkoły Allilon odkryją przed gośćmi Akademii Davines nowe style cięcia i koloryzacji poprzez pokazy look&learn, warsztaty praktyczne oraz interaktywne szkolenia online. Rafał Potomski w ramach nowego cyklu Fryzjerski Photoshop przedstawi tajniki street’owego projektowania fryzur – zarówno damskich, jak i męskich. Podczas spotkań w salonie AtelieRPotomski ambasador linii More Inside przełoży światowe trendy i język geometrii na praktyczne zastosowanie. Premierowy format edukacyjny Barber ABC to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zgłębić podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody. 2-dniowe szkolenie z Sebastianem Karczewskim to okazja do poznania możliwości, jakie oferuje praca z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Ponadto, trenerzy marki przygotowali szkolenia z koloryzacji dla fryzjerów o różnym stopniu zaawansowania. Podczas warsztatów z obszaru well-being i styling uczestnicy natomiast zdobędą praktyczne umiejętności, które pozwolą im wzbogacać wizytę klienta w salonie o profesjonalne usługi pielęgnacji i stylizacji.

O More Inside House

Obiekt znajduje się na warszawskim Gocławku, w dogodnej lokalizacji, około 15 min. od centrum miasta. Strefa salonu fryzjerskiego i szkoleniowa płynnie przechodzi w niemal domową strefę relaksu – tu najlepiej rozmawia się podczas przerw, nawiązuje nowe relacje, wymienia uwagi. Szkolenia organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dla zwiększenia komfortu ograniczono liczbę osób biorących udział w warsztatach praktycznych, udostępniono akcesoria oraz środki do dezynfekcji. Osoby ceniące sobie odpoczynek na zewnątrz mogą skorzystać ze słonecznego patio. Akademia posiada także własny parking.

Więcej szczegółów o ofercie szkoleniowej Davines dostępnych jest u Koordynatorki Software Division Julii Soboty-Litry (nr tel: 721-002-079) lub na profilu Akademia Davines na Facebooku.