PREVIA FARBA FIRST

78

Farba do włosów bez amoniaku 100 ml

Jest to bezpieczny i łagodny, półtrwały, super odżywczy środek do farbowania pierwszych siwych włosów. Doskonała formuła dla nieleczonych włosów do regeneracji wewnętrznej struktury włosów. Całkowicie nowa, w pełni ekologiczna kolorystyka włosów do ostrożnego i delikatnego obchodzenia się z włosami. Najlepszy sposób na farbowanie włosów za pierwszym razem. Brak eksperymentów. Sukces od początku. Zatrzymaj alergię i podrażnienie skóry głowy. Idealny do włosów naturalnych i do pokrywania pierwszych siwych włosów, a także do włosów poddanych wstępnej obróbce i wrażliwych. Regeneruje wewnętrzną strukturę włosów. Zawartość 100 ml.

Aplikacja na włosy:

Stosunek mieszania 1: 2 dla intensywnej pigmentacji (przykład: 40 ml Previa First + 80 ml Previa First Activator).

Stosunek mieszania 1: 3 dla odświeżenia koloru (przykład: 30 ml Previa First + 90 ml Previa First Activator).

Nie zawiera :

– amoniak

– Parabeny są najczęstszym środkiem konserwującym w kosmetykach do włosów. Naukowcy wciąż szukają bezpośrednich szkodliwych skutków parabenów. Nadal nie ma ostatecznych odpowiedzi.

– Parafenylenodiamina (PPD) jest substancją chemiczną powszechnie stosowaną jako barwnik w farbach do włosów. W kontakcie ze skórą może powodować reakcje alergiczne.

– Resorcynol jest substancją powszechnie stosowaną w farbach do włosów. Może podrażniać skórę. W eksperymentach komórkowych wykryto również uszkodzenie chromosomów.

www.progress.pl | www.sklep.progress.pl | instagram progress__pro