Keune Haircosmetics uaktualnia swoją półpermanentną serię Semi Color

72

Keune Haircosmetics, międzynarodowa marka produktów do pielęgnacji włosów wyłącznie dla profesjonalistów, ogłosiła aktualizację swojej gamy półpermanentnych farb do włosów Keune Semi Color.

Dodano 14 nowych odcieni do linii i przeprojektowano opakowanie produktu. Zaufana formuła została również udoskonalona, aby uzyskać wspaniały połysk i głębokie odżywienie.

Błyszczący lub glazurowany, zdrowy połysk jest wisienką na torcie wspaniałego koloru i sprawia, że doskonały wygląd włosów jest jeszcze atrakcyjniejszy. Po dodaniu 14 nowych odcieni, gama Keune Semi Color rozrosła się do 75 mieszalnych, półtrwałych kolorów, które utrzymują się do 24 myć i oferują do 70% blendowania siwizny. Formuła jest wegańska, nie zawiera amoniaku i glutenu.

Aby dodać oszałamiającego blasku – i uhonorować holenderskie dziedzictwo firmy – Keune opracował swój kompleks Shine, unikalną formułę opartą na Mirasil z dodatkiem rokitnika zwyczajnego, rośliny naturalnie występującej na holenderskich wydmach. W porównaniu z włosami nie poddanymi zabiegowi Semi Color, formuła Keune Semi Color dodaje do 67% więcej blasku, na podstawie testów instrumentalnych.

Szanowana formuła Keune Semi Color korzysta również z nowo opracowanego kompleksu Nourishing Complex. Ta wyjątkowa formuła oparta na kokamidzie nasyconym jedwabem morskim, silnym ekstraktem z czerwonych alg, naprawia zniszczone włókna włosów i zwiększa nawilżenie. Daje to do 55% większą gładkość w porównaniu z włosami nie poddanymi zabiegowi, na podstawie testów instrumentalnych.

Nowa formuła zasługuje na nowe opakowanie. Jasnoszare pudełka z kolorową wstążką na górze i po bokach, aby ułatwić nawigację. Ten projekt obejmuje również nowe srebrne aluminiowe tubki z kolorowymi nakrętkami. Nowe opakowanie Keune Semi Color Activator idealnie pasuje do projektu Keune Semi Color.

Keune Semi Color to idealny wybór dla szerokiej gamy usług salonowych, ponieważ kolorystów zmienią w mistrzów blasku. Dzięki bardzo delikatnej formule Keune Semi Color jest idealne do pierwszej koloryzacji, a także do blendowania siwizny, tonowania, zabiegów nabłyszczania i nie tylko.

75 kolorów oferuje kolorystom nieograniczone możliwości wydobycia tego, co w klientach najlepsze.

Dowiedz się więcej na: www.keune-polska.pl