Schwarzkopf Professional zaprasza do świata #BLONDESOFTHEWORLD

85

IDEALNY BLOND JEST RÓŻNORODNY

Kompleksowa pielęgnacja włosów blond

Włosy blond wymagają wyjątkowej pielęgnacji na każdym etapie: od koloryzacji, poprzez mycie i odżywianie, po pielęgnację końcową. Dlaczego? Czynniki ze środowiska zewnętrznego, zanieczyszczenia, twarda woda potrafią wpływać na ton blond włosów, jego intensywność i sprawiać, że stają się szorstkie w dotyku, tracą blask i swoją wewnętrzną siłę.

Odświeżone i uzupełnione o nowości portfolio produktów BLONDME zostało opracowane, by zaspokoić każde potrzeby związane z blond włosami, chronić oraz na każdym etapie wzmacniać ich wewnętrzne struktury. Nowa gama BLONDME to także zmodernizowane jakości materiały opakowań, ulepszona struktura asortymentu i udoskonalona Technologia Wzmacniania Wiązań. Gama produktów do pielęgnacji BLONDME do stosowania w salonie, a także w domu oferuje ściśle dopasowaną do wymagań włosów blond pielęgnację premium od włosów cienkich i delikatnych po szorstkie i grube.

Idealny blond = idealnie dobrana pielęgnacja

Aby cieszyć się długotrwałym efektem blond uzyskanym w salonie, utrzymać jego siłę, blask i jednolity kolor włosów ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja w domu. Nowa pielęgnacja BLONDME to cztery dedykowane serie z unikalnymi kompleksami protein, nawilżające i wzmacniające przeznaczone do pielęgnacji włosów blond w domu.

ALL BLONDES Lekkie to gama odżywiająca do delikatnych i normalnych włosów blond. Odbudowuje i odnawia wewnętrzne struktury włosów, poprawiając ich wytrzymałość i elastyczność. Dzięki Kompleksowi Protein Jedwabiu Morwowego włosy są o 85 proc. mocniejsze i bardziej nawilżone, bez obciążenia. W gamie znajduje się szampon, odżywka w sprayu i maska.

ALL BLONDES Bogate to intensywna gama odżywiająca do normalnych I grubych włosów blond, nadająca im miękkość i wzmacniająca wewnętrzną strukturę włosów. Dzięki Kompleksowi Protein Kaszmiru o intensywnym działaniu pielęgnującym, włosy są odżywione i o 85 proc mocniejsze. W skład gamy wchodzi szampon, odżywka i maska.

COOL BLONDES Neutralizacja to fioletowa gama produktów tonujących do wszystkich rodzajów włosów blond. Pomaga zachować chłodne odcienie, usuwając miedziane i neutralizując żółte tony, a dzięki Kompleksowi Protein Kwiatu Szarłatu włosy są odżywione, miękkie i o dogłębnie zrównoważonym poziomie nawilżenia. W gamie znajduje się szampon, odżywka w sprayu i maska.

ALL BLONDES Detoks to gama oczyszczająca do każdego rodzaju włosów blond. Odżywia matowe blond włosy o miedzianym odcieniu spowodowanym czynnikami środowiska zewnętrznego lub minerałami znajdującymi się w twardej wodzie i innymi osadami. Dzięki Kompleksowi Protein Bawełny Nordyckiej włosy oczyszczają, pielęgnują i regenerują włosy poddane szkodliwym działaniom czynników zewnętrznych. W skład gamy wchodzą szampon, Shot z Witaminą C oraz maska.

Świetnymi dodatkami do wzbogacenia, pielęgnacji i ochrony każdego rodzaju blond włosów są dwa nowe kosmetyki BLONDME – BLONDME WONDERS: Balsam Odbudowujący, który do 90 proc. spaja rozdwojone końcówki włosów, przeciwdziała puszeniu się włosów i chroni przed temperaturą do 210 st. C, a także zawiera filtr UV. Mgiełka Nabłyszczająca nie tylko pozostawia włosy do 150 proc. bardziej błyszczące, ale także chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego i również zastosowano w niej filtr UV. Można je stosować w połączeniu z innymi produktami pielęgnującymi z linii BLONDME, aby każdej stylizacji blond dodać miękkości i blasku.