Moroccanoil prezentuje Eurowizyjne Zestawy: Style Like A Star Nawilżenie oraz Style Like A Star Objętość

148

Jako Partner Prezentujący Konkursu Piosenki Eurowizji Rotterdam 2021 Moroccanoil przygotował dwa specjalne zestawy. W każdym znajdują się nowości Moroccanoil zawierające olej arganowy.

Zestaw Style Like A Star Nawilżenie zawiera NOWOŚĆ All In One Odżywkę Bez Spłukiwania, która natychmiast rozczesuje włosy i przygotowuje je do dalszej stylizacji.

Zestaw Style Like A Star Objętość zawiera NOWOŚĆ Mgiełkę Zwiększającą Objętość, która unosi włosy u nasady i widocznie zwiększa ich objętość bez lepkiego wykończenia.

Limitowane opakowania zawierają QR kod dający dostęp do ekskluzywnych tutoriali „Get The Look” inspirowanych Eurowizją.

ZESTAW STYLE LIKE A STAR NAWILŻENIE

  • All In One Odżywka Bez Spłukiwania 50 ml: natychmiast ułatwia rozczesywanie i dalszą stylizację włosów. Jej lekka, mleczna formuła głęboko nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu stają się jedwabiste i miękkie. Produkt chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Poprawia elastyczność, odżywia i zmiękcza włosy aż do 72 godzin.
  • Nawilżający Krem Do Stylizacji Włosów 75 ml: unikalny produkt bez spłukiwania, który zapewnia delikatne, naturalne utrwalenie i wygładzone, błyszczące wykończenie. Idealny przy suszeniu włosów suszarką, do ujarzmienia odstających kosmyków i do odświeżenia fryzury następnego dnia.
  • Kuracja Moroccanoil 25 ml: produkt mający właściwości odżywcze i stylizacyjne. Kuracja Moroccanoil to pierwszy krok w stylizacji i wszystkich usługach salonowych. Pojedynczy produkt, który tworzy długo utrzymujące się wygładzenie, zwiększa podatność włosów na układanie i skraca czas suszenia. Już jedna aplikacja Kuracji Moroccanoil zwiększa połysk do 10 razy – o 118%.

Sugerowana cena sprzedaży: 109 zł

ZESTAW STYLE LIKE A STAR OBJĘTOŚĆ

  • Mgiełka Zwiększająca Objętość 50 ml: lekki jak piórko produkt, który zwiększa objętość włosów o 50% oraz zapewnia efekt zwiększonej objętości do 72 godzin, nie pozostawiając przy tym zbędnego osadu. W składzie zawiera olej arganowy oraz bogatą w minerały sól z Morza Martwego. Mgiełka unosi włosy u nasady i widocznie zwiększa ich objętość bez lepkiego wykończenia. Utrzymuje swobodę ruchu i nadaje elastyczne utrwalenie od nasady po same końce.
  • Wzmocnienie Nasady Włosów 75 ml: produkt stworzony po to, by dostarczyć włosom maksymalnej objętości, dynamiki i unieść je u nasady. Wysoce skuteczna, odżywcza formuła powoduje natychmiastowe zwiększenie objętości u nasady i pogrubienie każdego kosmyku, by przyczynić się do nadania tekstury i kształtu całej fryzurze, jednocześnie tworząc objętość, która trwa przez cały dzień.
  • Kuracja Moroccanoil Light 25 ml: specjalnie opracowana dla delikatnych potrzeb jasnych (w tym platynowych i białych) i cienkich włosów, łączy w sobie zalety stylizacji i odżywiania. Kuracja Moroccanoil to pierwszy krok we wszystkich usługach stylizacyjnych i salonowych.

Sugerowana cena sprzedaży: 107 zł

Zestawy są dostępne w salonach fryzjerskich oraz na www.jbsoptima.pl od marca 2021 roku.

Oryginalne produkty Moroccanoil dostępne są w profesjonalnych salonach fryzjerskich.
W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.jbsoptima.pl | Instagram: @jbsoptima | Facebook: @jbsoptima

O Moroccanoil:

Historia sukcesu, impuls do innowacji oraz nieustająca pogoń za prostymi, wysoko wydajnymi produktami na bazie olejku ukształtowały kultową markę Moroccanoil. Jako pionier w pielęgnacji włosów na bazie olejków, nasz oryginalny produkt Kuracja Moroccanoil rozpoczął światowy szum na temat olejku arganowego i utorował drogę dla całej linii najwyższej jakości produktów do pielęgnacji włosów na bazie olejku, które zaspokajają potrzeby każdego rodzaju włosów.

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem Moroccanoil wprowadził na rynek Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje inspirowane morzem, piaskiem, bryzą i zapachami Morza Śródziemnego. Te opatentowane formuły wzbogacone olejkiem arganowym, wyróżnikiem marki, pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach na całym świecie.

Produkty Moroccanoil można kupić w salonach fryzjerskich i SPA oraz online.

Dla codziennej dawki inspiracji śledź @Moroccanoil na Twitterze and @MoroccanoilEU na Instagramie. Zasubskrybuj nasze tutoriale na YouTube oraz znajdź nas na Facebooku.

Odwiedź nas na www.moroccanoil.com.