Rozjaśnianie w nowym wymiarze – LightDimensions od Goldwell

762

Goldwell wprowadza całkowicie nowe możliwości rozjaśniania włosów dzięki rewolucyjnej linii LightDimensions.

LightDimensions to seria produktów rozjaśniających, które wyróżnia najnowsza i niezrównana technologia. Z LightDimensions wkroczysz na nowy poziom rozjaśniania włosów. Cała linia charakteryzuje się najnowszymi rozwiązaniami naukowo-badawczymi. Jej główne atuty:

  • ma silne działanie rozjaśniające z Anti-Yellow-System dla najczystszych i najbardziej równomiernych efektów
  • jest niezwykle przyjazna dla włosów dzięki zintegrowanej technologii BondPro+, która chroni i wzmacnia włókna włosów
  • posiada wszechstronne zastosowanie dla uzyskania idealnego efektu na każdym rodzaju włosów z zastosowaniem nawet najbardziej kreatywnych technik

Podstawę linii stanowią rozjaśniacze SilkLift oraz nowość: produkt Brightener.

SILKLIFT

To rozjaśniacz gwarantujący najzdrowsze odczucie włosów. Teraz z jeszcze silniejszym działaniem.

GŁADSZE WŁOSY

Zapewnia najlepszą kondycję włosów po usłudze rozjaśniania[1] oraz doskonale wypielęgnowane włosy dzięki zintegrowanym technologiom IntraLipid i SilkProteinComplex. Dla ultrabłyszczących, gładkich i miękkich włosów.

SILNIEJSZE ROZJAŚNIANIE

Jeszcze mocniejsze rozjaśnianie osiągniesz z nowym SilkLift Strong (silne rozjaśnianie aż do 9 poziomów). Perfekcja w każdym odcieniu! Technologia Lightening Control umożliwia silniejsze i bardziej ukierunkowane rozjaśnianie. Anti-Yellow-System zwalcza niepożądane żółte tony, przez co uzyskujesz najczystsze i najbardziej równomierne efekty.

9% LOTON TO TERAZ 12%

Uzyskaj ten sam stopień rozjaśniania przy użyciu 9% lotonu podczas tego samego czasu działania[2].

BRIGHTENER – nowość!

To produkt zapewniający idealne podkreślenie usługi rozjaśniania z kontrolowanym poziomem rozjaśnienia. Łagodzi kontrasty dla uzyskania najbardziej naturalnego wyglądu. Wzmacnia działanie rozjaśniające dzięki nowej, dopasowanej do potrzeb usłudze Power Toning (Silne Tonowanie) z dodatkiem @Pure Pigments. Zintegrowana technologia Cool Protect dla zachowania długotrwale chłodnych efektów.

Rozjaśniaj i  rozświetlaj

LightDimensions poprowadzi Cię od subtelnych rozświetleń po odważne rozjaśnienia. Wybór odpowiedniego rozjaśniacza to zawsze klucz do efektu końcowego.

Każdy odcień, dowolna technika, każdy poziom rozjaśniania – jeżeli możesz to sobie wyobrazić, możesz też już wykreować to dzięki LightDimensions! Otwierają się przed Tobą nieograniczone możliwości kreowania idealnego rozmieszczenia z doskonałym poziomem rozjaśnienia, dopasowane do pożądanej konsystencji. Wszystko z kontrolą, której potrzebujesz do uzyskania perfekcyjnych efektów.

[1] W porównaniu z wiodącą konkurencją.
[2] W porównaniu z 12% lotonem konkurencji.

LightDimensions zadebiutuje w salonach Goldwell w marcu 2021 roku. Szczegółowych informacji szukaj na stronie internetowej Goldwell i na portalach społecznościowych marki.

www.goldwell.pl | www.facebook.com/GOLDWELLPolska | www.instagram.com/goldwellpolska