Marka Vitality’S  wkracza w nowa erę pielęgnacji włosów w salonie

492

Wizyta w salonie fryzjerskim powinna być dla klientki czasem relaksu i poczuciem mile spędzonych chwil. Powinna jednocześnie skutkować wzbudzeniem piękna a włosy po wizycie w salonie muszą wyglądać spektakularnie.  Jednocześnie życie w ciągłym biegu i permanentny brak czasu powoduje iż wizyta musi być krótka  ale zapewniać najważniejsze korzyści

Vitality’S oddaje w ręce fryzjerów rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny zamknięty w jednym produkcie.  Essential  V Acqua, jedwabista kuracja do włosów, stworzona by stać się sprzymierzeńcem każdego fryzjera – niezbędnym elementem podczas mycia włosów.

V Acqua to produkt, który zrewolucjonizuje zabiegi pielęgnacyjne w salonie fryzjerskim. Idealny na potrzeby pielęgnacji włosów, bez konieczności długotrwałego skomplikowanego zabiegu.

Jego lekka formuła działa natychmiastowo, nawilżając i odżywiając włosy, a jednocześnie nie obciążając ich. Pozostawiają na długo  świeżą, kwiatową nutę.

Nałożony po umyciu szamponem, efekt jest zaskakująco natychmiastowy włosy stają się lekkie, zdyscyplinowane i  lśniące . Przeźroczysty i krystaliczny, zmieszany z wodą nabiera matowego białego koloru. Konsystencja z płynnej gęstnieje zmieniając się w kremową emulsję. Włosy stają się miękkie, lśniące, jedwabiste i niezwykle lekkie. Okazja do znaczących korzyści ekonomicznych, przyciągająca wszystkich klientów, zwłaszcza tych, którzy rezygnują z długich zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ nie mają dla nich czasu.

Składniki Aktywne

Morskie pierwiastki śladowe działają remineralizująco i wygładzająco. Kompleks White Meadowfoam (pianka łąkowa pochodzenie Ameryka północna) regeneruje łuski włosa, dodaje połysku oraz wzmacnia  włókna włosa. W formule zamknięte są drobne kropelki substancji oleistych, niewidoczne gołym okiem.

Po zmieszaniu z wodą równowaga emulsji zmienia się, tworząc żel i uwalniając oleiste substancje potrzebne do odżywienia włosów. Mieszanka przechodzi od przezroczystej do białej, z płynnej do kremowej

Vitality’S Essential  V Acqua najlepszym sprzymierzeńcem.

Produkt wyłącznie do użytku w salonie fryzjerskim

www.adrionpolska.pl