Essential Looks Schwarzkopf Professional

734
Essential Looks Schwarzkopf Professional

TRZY INSPIRUJĄCE TRENDY NA ROK 2021, STWORZONE WE WSPÓŁPRACY Z PODSTAWOWĄ W HISTORII SCHWARZKOPF PROFESSIONAL MARKĄ DO KOLORYZACJI IGORA ROYAL, ABY DAĆ CI MOŻLIWOŚĆ BYCIA KOLORYSTĄ, JAKIM CHCESZ BYĆ.

Z kolorem możesz osiągnąć wszystko.

Trzy inspirujące trendy obejmujące sześć światów kolorów i sześć przyjaznych salonom Technik. Ponieważ wszystko, czego potrzebujesz jest w środku.

MAGICAL WHIMSY

Kategoria mody „okazjonalnej”  będzie nadal dostarczać nowości w dziedzinie stylizacji damskiej. Skorzystaj z tej okazji, by zaktualizować i zmaksymalizować stylizacje oraz motywy #prettyextravaganza. Zobacz pokazy Dries Van Noten z sezonu Wiosna/Lato 2020 i wykreuj ekstremalne zderzenie dekad, łącząc ze sobą odniesienia do lat 80. i 90. XX wieku. Spraw, aby Twoje projekty wyróżniały się proporcjami nawiązującymi do kostiumów. Współczesne gorsety, masywne kołnierze i bufiaste rękawy będą tutaj obowiązkowe. Magical Whimsy to KSZTAŁTY VINTAGE ZAAKCENTOWANE W KRÓTKICH, OSTRYCH

I WYRAZISTYCH CIĘCIACH I CHŁODNYCH ODCIENIACH BLONDU.

Back to Classics

Gdy wszechobecna #newfemininty osiąga masowość, skup się na delikatniejszym,  subtelniejszym fragmencie tego trendu zakorzenionego w  klasycyzmie i nostalgii. Podkreśl talię i czerp inspiracje ze stylizacji Diora z lat 40. i 50. Eksperymentuj z okrągłymi dekoltami w kształcie serca, wyeksponuj ramiona. Ta stylizacja  osiąga status klasyki zarówno wśród redaktorów mody, jak i influencerów. Kolekcja Back to Classisc to PIĘKNE STRZYŻENIA, LŚNIĄCE, GŁADKIE WŁOSY W OMBRE O MIĘKKICH, NATURALNYCH ODCIENIACH SOCZYSTEJ CZEKOLADY.

ARTFUL FEELING

Przechodząc w kierunku nietoksycznych #naturaldyes, czerp inspiracje technik atramentowych, by tworzyć delikatne kwiatowe efekty. Kluczowe jest studium naturalnych Botanicznych Atramentów i barwników. Wykorzystaj malarskie, odręczne style, aby nadać projektom niepowtarzalność. Zachowaj abstrakcyjność wzoru, żeby ledwie przypominał kwiatowe odniesienie. Spójrz na tę historię z perspektywy komercyjnej ewolucji techniki barwienia tkanin: tie dye. Marmurek #Marbling rywalizuje z techniką tie dye i jest świetnym sposobem na połączenie luksusu ze zmyślną kolorystyką. Kolekcja ARTFUL FEELING to RZEMIOSŁO I TECHNIKI INKTRUSTACJI DELIKATNYCH KWIATÓW, KTÓRE PRZEMAWIAJĄ POPRZEZ TEKSTURĘ ZDOBIENIA.