pH Pure Hair Illuminating Colour

111
Processed By eBay with ImageMagick
Processed By eBay with ImageMagick

https://www.sklep.progress.pl/pl/p/pH-Color-Farba-do-wlosow-100ml/39

pH Pure Hair Illuminating colour to bezamoniakalna farba do włosów.

Delikatna dla włosów: brak amoniaku pozwala mieszaninie delikatnie aktywować się na włosach, otwierając łuski włosowe w sposób niezwykle łagodny.

Jej przyjemny zapach ułatwia użytkowanie, czyniąc środowisko pracy przyjemne zarówno dla klienta jak i fryzjera.

Właściwości :

PERFEKCYJNE POKRYCIE

Farba pokrywa do 100% siwych włosów, bez mieszania czy dodawania naturalnych barw lub innych kolorów: tylko wybrany kolor + najodpowiedniejszy do tego developer – w zależności od pożądanego efektu.

DŁUGOTRWAŁOŚĆ KOLORU

Zapewnia długość utrzymania koloru

ŁATWA W UŻYCIU

pH Pure Hair Illuminating Colour to żel  specjalnie stworzony dla optymalnego nałożenia.  W połączeniu z wodą PH przemienia się w miękką i kremową mieszankę, co sprawia, że produkt jest łatwy i  szybki  w nakładaniu. Nie kapie podczas nakładania i nie zostawia plam na skórze.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Specjalna konsystencja pH Pure Hair Illuminating Colour pozwala na użycie bardzo małej ilości produktu , w porównaniu z innymi farbami. pH Pure Hair Illuminating Colour  daje niesamowite rezultaty , ma niskie koszty aplikacji, niewielkie straty, jeśli chodzi o odpady   i tym samym większy szacunek dla środowiska.

BOGATA  I  KOMPLETNA OFERTA

Bogata gama odcieni pozwala na niesamowite i niekończące się kreacje. Seria Ph Pure Pigments składająca się z czystych pigmentów, jest wyjątkowym narzędziem dla najlepszych stylistów.