Wiosenne nowości z.one concept

79

Curl Passion leave in  z.one concept
SPRAY BEZ SPŁUKIWANIA DO WŁOSÓW KRĘCONYCH
cena: 86 zł, poj. 300 ml

Preparat w sprayu, nadaje włosom miękkość i elastyczność. Sprawia, że loki są bardziej sprężyste, elastyczne i dłużej się utrzymują. Zawiera organiczne oleje z pracaxi i babassu, proteiny mleka, ekstrakty z owoców, chroniący kolor włosów kompleks Integrity 41® i proteiny quinoa.

Sposób użycia: rozprowadź równomiernie na czystych, wilgotnych włosach i rozpocznij stylizację.

Direct Colour z.one concept
ODŻYWKA KOLORYZUJĄCA – ODCIEŃ NEUTRALNY
cena: 99 zł, poj. 200 ml

Koloryzująca odżywka do włosów. Nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej. Stworzona na bazie najwyższej jakości pigmentów, które umiejscawiają się pomiędzy łuskami włosa, nie naruszając jego naturalnej struktury. Pozostawia włosy błyszczące, odżywione i bogate w błyszczące refleksy. Ma działanie regenerujące na łuski i trzon włosa.

Można stosować do nadawania refleksów zarówno włosom naturalnym jak i farbowanym. Dodaje intensywności włosom po koloryzacji. Żelowa konsystencja ułatwia aplikację.

Sposób użycia: nałóż na suche, wcześniej umyte włosy na czas od 10 do 20 minut, po czym dokładnie spłucz wodą, nie myj już włosów szamponem. Wysusz jak zwykle. Efekt – w zależności od kondycji włosów jak i stosowanych kosmetyków, utrzyma się do ok. 8-10 myć.

Integrity Leave In z.one concept
SPRAY BEZ SPŁUKIWANIA DO ZNISZCZONYCH WŁOSÓW
cena: 93 zł, poj. 250 ml

Spray zawiera keratynę, proteiny naturalnego pochodzenia i aminokwasy z wysoką zawartością kwasu hialuronowego o trzech różnych wielkościach cząsteczkowych i silnym działaniu nawilżającym.

Spray nadaje włosom elastyczność, miękkość i większy blask. Wzmacnia włosy i ułatwia ich układanie.

Sposób użycia: zaaplikuj spray od nasady aż po końce, skupiając się na najbardziej zniszczonych fragmentach włosów, następnie rozpocznij stylizację.

Sensorial Mint shampoo z.one concept
SZAMPON ORZEŹWIAJĄCY
cena: 55 zł, poj. 300 ml

Szampon stworzony po to, by podczas mycia wyjątkowo orzeźwiać. Jego formuła zawiera organiczną miętę, szałwię i ekstrakty owocowe, a także regenerujące proteiny mleka. Szampon delikatnie oczyszcza, odświeża i rewitalizuje skórę głowy i włosy. Nie zawiera SLS/SLES i parabenów.

Sposób użycia: zaaplikuj na mokre włosy, spień, a następnie spłucz. Powtórz, jeśli istnieje taka potrzeba.

http://z-oneconcept.com.pl/