Strzyżenia i koloryzacje dla każdego!

421
Maciej Maniewski

Dwanaście miesięcy i szlifowanie warsztatu zawodowego krok po kroku – takie szanse daje Akademia Maniewski. Zaczynamy od treningu i przypomnienia podstawowych technik, kończąc na szczególnie zaawansowanych. Tylko dokładne zapoznanie się z fundamentalnymi zagadnieniami fryzjerstwa pozwala stworzyć idealne formy fryzur. Podczas szkolenia ze strzyżenia instruktor wychodzi od klasycznego modelu i linii, przechodzi przez gradacje, unoszenie i obciążenie. W końcu poświęca uwagę cieniowaniu, które nadaje lekkość, kształt i pozwala wyeksponować kolor.

Dlaczego warto skorzystać z programu edukacji Maniewski College? Za zdobytą wiedzę i umiejętności odpowiedzialny jest edukator. Jeśli spotyka się z Tobą regularnie, może efektywniej pracować nad precyzją techniki. Przypominamy i udoskonalamy teorię, aby wiedza była pełna. W przypadku pracy warsztatowej stawiamy na bardzo spokojny trening krok po kroku. Połączenie teorii i praktyki to klucz do mistrzowskiego sukcesu.

Dla kogo?

Szkolenie jest dobre zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z fryzjerstwem, a chcą zrobić to profesjonalnie, dla samouków, ale również dla fryzjerów z średnim i większym doświadczeniem, chcących wzmocnić pewność zawodową w zakresie poszczególnych technik. Szkolenia systemowe rekomendujemy wszystkim, którzy mieli przerwę w edukacji (powyżej roku) lub nie korzystali nigdy z kilku kroków szkoleniowych w danej tematyce w czasie jednego roku.

Akademia Maniewski rekomenduje regularność szkoleń. Tylko ona daje szanse na awans zawodowy i może otworzyć nowe szanse. To idealny trening, dzięki któremu będzie można szkolić własnych pracowników.

W Akademii Maniewski realizujemy szkolenia fryzjerskie dofinansowane z KFS – Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w formalnościach.

Kontakt: akademia@maniewski.pl
akademia.maniewski.pl
tel. 533 433 703