Tone – Nowy wymiar koloryzacji semi permanentnej

120

Tonowanie to dla wielu fryzjerów prawdziwe wyzwanie. Jednocześnie w dzisiejszym  fryzjerstwie to niezbędny zabieg oferowany przez fryzjerów w salonach. Klientki szczególnie włosów blond oczekują pięknych, trwałych kolorów w najmodniejszych odcieniach w tym bardzo chłodnych lub wręcz zimnych. Tego rodzaju koloryzacji nie da się przeprowadzić bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi w postaci niezwodnych tonerów.

Vitality’S oferuje fryzjerom doskonały produkt w dwóch wersjach aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i pomóc sprostać wyzwaniom stawianym dzisiejszym kolorystom.

Tone Intense + aktywator 4% to  farba semi permanentna kryjąca o zasadowym odczynie doskonale pigmentująca włosy  również siwe do 70%. Doskonała do wykonania koloryzacji Ton w Ton lub pierwszych koloryzacji u młodych klientek. Tone Intense to również świetny produkt dla odświeżenia koloru i tonowania koloru po dekoloryzacji

Tone Shine +  aktywator 1,9% to toner o kwaśnym odczynie doskonały do zamykania i wykańczania zabiegu dekoloryzacji.  Profesjonalnie dobrane wysoko skoncentrowane pigmenty gwarantują zgaszenie ciepłych tonów powstałych we włosie po rozjaśnianiu. To również najlepszy produkt do wykonania wielowymiarowej  koloryzacji pastelowej.

Dwa produkty – nieskończona ilość możliwości.  Tonuj bez ryzyka niepowodzenia.

www.adrionpolska.pl