VITALITY’S DECO

163

Adrion Trade Polska ma zaszczyt zaprezentować absolutną nowość w dziedzinie rozjaśniania włosów.

Laboratoria Vitality’S opracowały nową gama produktów rozjaśniających z wbudowaną formuła typu Plex. Z uwagi na inwazyjność zabiegu rozjaśniania marki profesjonalne poszukują nowoczesnych rozwiązań pozwalających na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie zabiegu przez fryzjera w salonie. Takim rozwiązaniem jest pełen system rozjaśniaczy funkcyjnych przygotowanych dla ochrony włosa przy jednoczesnym gwarantowanym efekcie rozjaśnienia.

W formule rozjaśniaczy zawarto składniki aktywne mające działanie ochronne i odbudowujące

– Complex Oil  Ekskluzywna i cenna mieszanka, dzięki której  linia Deco staje się wyjątkowa i składa się z: Oleju z nasion bawełny, masła Illipè oraz keratyny

Olej z nasion bawełny : Dzięki właściwościom odżywczym i zmiękczającym oraz wysokiej zawartości niezbędnych kwasów tłuszczowych olej z nasion bawełny pomaga chronić przed utratą wilgoci a tym samym odwodnieniem łodygi włosa w trakcie procesu rozjaśniania

Olej Illipè, zwany masłem Illipè, pochodzi z nasion drzewa rosnącego na Borneo; nazwa botaniczna to „Shorea stenoptera” i jest powszechnie stosowana jako masło do gotowania przez lokalne populacje. To nawilżający olejek, który pomaga przywrócić elastyczność i zregenerować włosy po procesie rozjaśniania.

Keratyna to włókniste białko zawarte we włosach. Zapewnia konsystencję, wytrzymałość i elastyczność. Dzięki działaniu naprawczym i wzmacniającym włosy stają się miękkie i łatwe do rozczesania. Zapewnia  doskonały efekt kondycjonujący dla łodygi włosa.

Deco Free Hand ROZJAŚNIACZ W PROSZKU DO TECHNIK Z WOLNEJ RĘKI 400 gr

Jego formuła bez amoniaku zapewnia delikatne działanie na strukturę włosa. Może być stosowany do  każdego rodzaju włosów, również na włosy cienkie delikatne i uwrażliwione.

Deco Multi Performance MULTIFUNKCYJNY ROZJAŚNIACZ PROSZKOWY IDEALNY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW ROZJASNIANIA 400 GRAM

To szczególnie uniwersalny rozjaśniacz proszkowy, idealny do każdego rodzaju usługi. Specjalna receptura i jakość użytych surowców pozwalają uniknąć pęcznienia i wycieku produktu z folii. Kremowa konsystencja doskonale przylega do włosów, zapewniając jednolite rozjaśnienie

Deco Sweety Hair Bleach CREAMY BLEACH 150 ml

Opracowany do aplikacji również na skórę głowy. Zawarty w formule bisabolol (olejek rumiankowy)zapewnia delikatne działanie kojące. Może być stosowany do rozjaśniania wszystkich włosów. Kremowa formuła Sweety Hair Bleach to zasługa  olejku rumiankowego, pełniącego funkcję barierową, aby chronić skórę i bezpiecznie rozjaśniać.

Uzupełnienie linii stanowi specjalnie dostosowany do pracy z nowymi Deco aktywator.

ACTIVATOR 30 VOLUME 1000 ml

Jego delikatna formuła współdziała z produktami rozjaśniającymi DECO. Dzięki kremowej konsystencji nadaje się do nakładania na włosy, ułatwiając spłukiwanie mieszanki. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dla rozjaśniaczy DECO.

Pamiętaj!!!!! Jedynie używanie dedykowanych aktywatorów gwarantuje 100% -towy efekt rozjaśniania.

www.adrionpolska.pl