Moroccanoil na Eurowizji 2021 – działo się!

1093
fot. Jordy Barda

„Bycie częścią Konkursu Piosenki Eurowizji wraz z całym Teamem stylistów Moroccanoil było dla mnie wyjątkowym przeżyciem. Czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Przygotowywanie włosów artystom tuż przed ich występami traktuję jako jeden z największych przywilejów, jakie spotkały mnie na mojej zawodowej drodze” – mówi Antonio Corral Calero, Globalny Dyrektor Kreatywny Moroccanoil odpowiedzialny za wszystkie fryzury na Eurowizji.

fot. Jordy Barda

Moroccanoil jako Partner Prezentujący Konkursu odegrał ogromną rolę we wszystkim, co działo się na backstage’u! W specjalnie zaprojektowanej strefie Moroccanoil zgromadził ponad 25 międzynarodowych stylistów fryzur z całej Europy. Pod kierownictwem Globalnego Dyrektora Kreatywnego Moroccanoil – Antonio Corral Calero, przygotowywali fryzury uczestnikom i członkom ich ekip. Styliści robili to z taką samą miłością i zaangażowaniem, jak na co dzień w swoich salonach.
Wśród wykonawców tegorocznego Konkursu, których Moroccanoil miał przyjemność stylizować, byli uczestnicy Wielkiego Finału, m.in. Måneskin: rockowa grupa z Włoch, tegoroczni zwycięzcy, Victoria z Bułgarii, Gjon’s Tears ze Szwajcarii, Blas Cantó z Hiszpanii, Manizha z Rosji, Anxhela Peristeri z Albanii i wielu innych!


fot. Jordy Barda

Styliści Moroccanoil świetnie się bawili, biorąc udział w Konkursie Piosenki Eurowizji i celebrując indywidualność oraz oryginalność. Byli zaszczyceni, mogąc uczestniczyć w muzycznej podróży tak wielu wykonawców. Moroccanoil nie może się już doczekać tego, jakie nowe talenty przyniesie przyszły rok.

Do zobaczenia za rok we Włoszech!

O Moroccanoil
Historia sukcesu, impuls do innowacji oraz nieustająca pogoń za prostymi, wysoko wydajnymi produktami na bazie olejku arganowego ukształtowały kultową markę Moroccanoil. Jako pionier w pielęgnacji włosów na bazie olejków, nasz oryginalny produkt – Kuracja Moroccanoil – rozpoczął światowy szum na temat olejku arganowego i utorował drogę dla całej linii najwyższej jakości produktów do pielęgnacji włosów na bazie olejku, które zaspokajają potrzeby każdego rodzaju włosów.
W związku z ogromnym zapotrzebowaniem Moroccanoil wprowadził na rynek Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje inspirowane morzem, piaskiem, bryzą i zapachami Morza Śródziemnego. Te opatentowane formuły wzbogacone olejkiem arganowym, wyróżnikiem marki, pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach na całym świecie.
Produkty Moroccanoil można kupić w salonach fryzjerskich i SPA oraz online.
Dla codziennej dawki inspiracji śledź @Moroccanoil na Twitterze and @MoroccanoilEU na Instagramie. Zasubskrybuj nasze tutoriale na YouTube oraz znajdź nas na Facebooku.
Odwiedź nas na www.moroccanoil.com.

O Konkursie Piosenki Eurowizji i Europejskiej Unii Nadawców
Konkurs Piosenki Eurowizji jest największym na świecie wydarzeniem muzycznym transmitowanym na żywo. Od początku, tj. od 1956 roku, organizuje go Europejska Unia Nadawców (European Broadcasting Union – EBU), organizacja skupiająca głównie europejskie publiczne stacje radiowe i telewizyjne (aktualnie reprezentuje 116 organizacji medialnych z 56 krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz 34 powiązanych z nią z Azji, Afryki, Australii i obu Ameryk). Finał konkursu, w którym biorą udział artyści z krajów członkowskich EBU prezentujący premierowe utwory, odbywa się zawsze w państwie, które zwyciężyło w poprzednim roku (wydarzenie jest współprodukowane przez EBU i przez publicznego nadawcę zwycięskiego państwa). 43 nadawców wzięło udział w Konkursie w 2019 roku. Oglądało go ponad 180 mln widzów telewizyjnych z 40 krajów i miliony online. Zwyciężył reprezentant Holandii Duncan Laurence z piosenką „Arcade”. Stąd Konkurs Piosenki Eurowizji w 2021 roku odbył się w Rotterdamie (w 2020 roku nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa).
Więcej informacji o Eurowizji można znaleźć na oficjalnej stronie eurovision.tv oraz w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTube.

Oryginalne produkty Moroccanoil są dostępne w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz na www.jbsoptima.pl. W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.
www.jbsoptima.pl | Instagram: @jbsoptima | Facebook: @jbsoptima