RefectoCil – Nowość akcesoria oraz kosmetyki do makijażu!

92

Rok 2021 obfituje w nowości, które z przyjemnością pokrótce Państwu przedstawimy. Chodzi  głównie o kosmetyki do podkreślania łuku brwiowego, a także brwi. Te elementy naszego asortymentu to zupełne novum i z niecierpliwością czekamy na Państwa odzew, odczucia oraz opinie. Produkty już niebawem powinny zawitać w najlepszych hurtowniach kosmetycznych na rynku!

W nowoczesnych opakowaniach, a pod nazwą RefectoCil Full Brow Liner kryją się automatyczne kredki w trzech odcieniach brązu (01, 02, 03). Cechuje je min.: jedwabista konsystencja wzbogacona nawilżającym pudrem, a także super łatwa aplikacja na skórze.

Kolejny produkt Highlighter set to zestaw zawierający kredkę rozświetlającą oraz specjalnie zaprojektowaną dedykowaną jej temperówkę. Łatwość aplikacji oraz uzyskane efekty to dwie główne zalety, nie można nie wspomnieć o trwałości i odporności na rozmazywanie, które podnoszą atuty naszego produktu.

Ostatnia nowość to separator do rzęs i brwi RefectoCil Eyelash Lifter – super precyzyjne narzędzie podczas wykonywania liftingu rzęs czy też laminacji brwi. Eyelash Lifter zakończony jest z jednej strony cieniutką stalową igłą, z drugiej natomiast szczoteczką o sztywnym dwurzędowym włosiu. Bezkonkurencyjny, łatwy do utrzymania w czystości, wykonany z najwyższą starannością i klasą!

Zapraszamy na nasza stronę w celu zaczerpnięcia większej ilości informacji na temat nowości 2021!

https://refectocil.pl/
https://www.facebook.com/RefectocilPolska/
https://www.instagram.com/refectocil.pl/
https://twitter.com/refectocil_pl?lang=pl
https://www.youtube.com/channel/UC74tsoqf58uXOgYtWxWlVew/videos

#refectocil #polska #koloryzacja #brwi #rzesy #brows #lashes #pielegnacja #stylizacja #laminacja #lifting #trwala #kosmetyczka #salonkosmetyczny

Oficjalny partner marki:
PH Progress Września
https://ph-progress.pl/