W dniu 20 grudnia 2015 roku w Las Vegas Planet Hollywood, Pia Alonzo Wurtzbach Filipin koronował 64. Miss Universe. Farouk Systems, oficjalny sponsor przez ostatnie 10 lat tworzył piękne stylizacje i niezapomniany wygląd.

W transmisji na żywo, Zespół Artystyczny Farouk Systems przybył na miejsce 30 listopada, aby zapewnić 80 zawodników z produktami i usługami CHI do pielęgnacji włosów. Po przyjeździe, Globalny Zespół Artystyczny z Tammy Mixon stylizaował Miss Universe, Miss USA i Miss Teen w konkursach. Pomagała w koordynowaniu stylizacji z każdym członkiem zespołu.
Farouk Systems reprezentował założyciel i przewodniczący Farouk Shami, który z dumą pogratulował Pia Alonzo Wurtzbach zdobycie tytułu. Sędziowie pomagający w podjęciu ostatecznej decyzji: Emmit Smith, Nicey Nash, Perez Hilton i Olivia Culpo.
Specjalnymi gośćmi byli: Steve Harvey wraz z Roselyn Sanchez.
Basım Shami, CEO Farouk Systems – powiedział „Naszym celem jest pomoc młodym kobietom z całego świata osiągnąć swoje cele. Zachęcamy ich do życia, realizacji swoich marzeń, pomagamy dokonać zmian w dzisiejszym świecie. Nowa Miss Universe, Alonzo Wurtzbach Pia, jest najlepszym przykładem siły, profesjonalizm, a także piękna.”
Zwycięski wygląd został stworzony przez Lauren Young, Mistrza Farouk Systems.

Inspiracja dla stylizacji była suknia wieczorowa Laureatki.

Aby utworzyć stylizacje, Lauren przygotował włosy CHI suchym szamponem i odżywką, aby odświeżyć jej ostateczny wygląd wieczorem.
Potem spryskał CHI Magnified Volume Extra Firm Hair Spray, aby zapewnić kontrolę i następnie wyszczotkował włosy w eleganckim niski kucyk. Laura wzięła małą część z kucykiem i owinęła go wokół podstawy i umocowała za pomocą szpilek. Następnie włożyła element wypełniający w kształcie półksiężyca, zabezpieczyła za pomocą szpilek. Aby zakończyć stylizacje, spryskała włosy Miss Universe , aby je oświetlić za Spotlight Shine Spray.

OBEJRZYJ video >>>

Miss Universe Pia Alonzo Wurtzbach:
Pia Alonzo Wurtzbach jest Filipińsko-niemiecką aktorką, modelką.
Uzyskała tytuł w 2015 Miss Universe Filipin Pageant. Pia urodził się w Stuttgarcie w Niemczech, a dorastała w Cagayan de Oro, na Filipinach. Ukończyła szkołę średnią z ABS-CBN Distance Learning Center i studiowała sztukę kulinarną w Centrum Studiów Azji w Manili na Filipinach. Pracowała jako modelka i w wieku 11 lat pracowała jako aktorka. Pia jest obecnie stylistką i dziennikarką.

O Farouk Systems:
Farouk Systems, Inc. jest firmą fryzjerów dla fryzjerów, produkującą wysokiej jakości produkty profesjonalne do pielęgnacji włosów, w tym marki: CHI® i BioSilk®. Farouk Systems została założona w 1986 roku przez Farouk Shami, fryzjera, którego zadaniem jest zapewnienie profesjonalnej branży fryzjerskiej najbardziej zaawansowanych technologii amerykańskiej oparciu o „edukację, środowisko i etykę”. Farouk Systems dystrybuuje swoje produkty w Stanach Zjednoczonych oraz ponad 144 krajach na całym świecie.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.farouk.com