Pielęgnuj, wzmacniaj i baw się kolorem razem z ChromaID

223
ChromaID

Czy kiedykolwiek marzyłaś o kolorze włosów, który byłyby równie niepowtarzalny jak Ty?Odzwierciedlający Twoją osobowość albo… chwilowy nastrój? O koloryzacji dopasowanej specjalnie do Ciebie.
Wejdź do świata możliwości barwnych masek ChromaID.

Dzięki w pełni personalizowanej palecie barwnych masek Chroma ID, dopasujesz kolor, który wyrazi Twoją osobowość. Chroma ID to pierwszy, stuprocentowo szyty na miarę system koloryzacji, który pozwala łączyć i dopasowywać produkty tak, aby jak najwierniej wyrazić przez nie siebie.

– Niesamowita przewaga tego produktu polega na tym, że nie jest to trwała koloryzacja, więc możesz po Chroma ID sięgnąć i po prostu wypróbować coś nowego, używać kombinacji barw, bawić się produktami i cieszyć życiem w kolorach. Nic w życiu nie istnieje tylko w jednowymiarowym, pojedynczym kolorze, więc warto wypróbować różne odcienie, aby stworzyć coś naprawdę pięknego! – mówi Beata Berendowicz, Dyrektor Artystyczna i edukatorka Akademii B&K.

Chroma ID ze zintegrowaną Technologią Wzmacniającą Wiązania ma właściwości odżywiające włosy. System semi-permanentny charakteryzuje się trwałością do 15 myć. – Chroma ID pięknie się wypłukuje, więc jeśli wprowadzisz inny kolor, gdy poprzedni zacznie blaknąć, odcienie zaczną się przenikać, tworzyć coś całkiem nowego i wyjątkowego, sprawiając wrażenie jakby były od fryzjera, który stworzył odcień specjalnie dla Ciebie. – dodaje B. Berendowicz.

Indywidualne zamówienie na kolor

Personalizowana koloryzacja nie kończy się w salonie. Dzięki Chroma ID fryzjer może stworzyć idealną recepturę, która pomoże Tobie także w domu zachować – lub wymyślić na nowo – swoją własną, indywidualną koloryzację. Domowa pielęgnacja Chroma ID jest całkowicie dostosowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz podkreślać swoją kolorystyczną osobowość pomiędzy wizytami w salonie.

Utrzymuj & neutralizuj

Utrzymuj swój blond w takiej formie, jakbyś dopiero opuściła salon. – Z czasem włosy blond mogą tracić swój blask, nabrać miedzianych i żółtych podtonów. Dzięki usłudze neutralizacji Chroma ID przywrócisz swój blond do perfekcji, jednocześnie wzmacniając ich strukturę i w zaledwie pięć minut dodasz im blasku, siły i miękkości. – mówi Berendowicz.

Maska Bonding Podkreślająca Kolor to gama 13 odcieni do wyboru, idealnych do odświeżenia matowego koloru, przywrócenia mu energii i cieszenia się zdrowymi, nasyconymi kolorem włosami.

Intensywna Barwna Maska Bonding – dostępna w 6 odcieniach, pozwala stworzyć odważną propozycję, gdy stosuje się ją samą, bądź kreować pastelowe odcienie po zmieszaniu jej z Maską Clear Bonding lub całkowicie niestandardową i wyjątkową koloryzację po połączeniu z innymi odcieniami Maski Bonding Podkreślającej Kolor.

Maska Clear Bonding – to wszechstronna maska, która może być stosowana do tonowania innych produktów w celu uzyskania pastelowych rezultatów, do oddzielnego stosowania w celu uzyskania najwyższej jakości kolorów lub jako wysokiej jakości pielęgnacja.