Goldwell prezentuje „Intimate”, kolekcję fryzur stworzoną przez Angelo Seminarę, Globalnego Ambasadora Goldwell

774
Intimate, Angelo Seminara dla Goldwell
Intimate, Angelo Seminara dla Goldwell

Angelo Seminara wykreował sylwetkę nowoczesnej kobiety, która czuje swoją wewnętrzną siłę i zna swoją wartość. Dzięki różnorodnym teksturom, kolorom i długościom każda kobieta odnajdzie w kolekcji część siebie. Wszystkie stylizacje zostały stworzone z użyciem linii produktów do rozjaśniania włosów Goldwell LightDimensions. Daje ona fryzjerowi nieograniczoną kreatywność w rozjaśnianiu włosów. Dzięki technologiom zawartym w LightDimensions włosy stają się gładsze, silniejsze, jaśniejsze i lepsze.

„Pandemia pozwoliła mi zwolnić i spojrzeć na wiele kwestii, na które do tej pory nie miałem czasu, ale także wyzwoliła moją wewnętrzną kreatywność. A ta, kiedy spotkała się z LightDimensions, zaowocowała tą wspaniałą kolekcją. Nowe, zaawansowane technologie w produktach z linii LightDimensions pomogły mi osiągnąć każdy zamierzony efekt” – mówi Angelo Seminara.

Trzy stylizacje z kolekcji mają delikatny, ale efektowny wygląd: od brunetki z miedzianymi tonami do ultra jasnego blondu ze srebrzystymi pojaśnieniami. Łatwa w użyciu linia LightDimensions została zaprojektowana, by uwolnić kreatywność każdego fryzjera. Dzięki niej stylista ma możliwość osiągnięcia wspaniałego rozjaśnienia na każdym poziomie.

Mamy nadzieję, że niesamowita kolekcja Angelo Seminary zainspiruje fryzjerów do stworzenia własnej, również z użyciem LightDimensions od Goldwell.

TWÓRCY KOLEKCJI:
Koncepcja i wykonanie: Angelo Seminara (@seminaraangelo, @angeloseminara_hair)
Koloryzacja: Angelo Seminara i Takashi Kurokawa
Zdjęcia: John-Paul Pietrus (@johnpaulpietrus)
Stylizacja: Niccolo Torelli (@niiccotorelli)
Make-up: Daniel Kolaric (@danielkolaricmakeup)
Manicure: Cherrie Snow (@cherriesnow)

Produkty Goldwell są dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich.
W Polsce oficjalnym dystrybutorem Goldwell jest JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. z Gdańska.
Więcej informacji o kolekcji szukaj na portalach społecznościowych Goldwell.

www.facebook.com/GOLDWELLPolska | www.instagram.com/goldwellpolska