Moroccanoil nominowany w „Vogue Polska Beauty Awards” 2021

153

Produkt Moroccanoil Mocny Spray z Efektem Nabłyszczenia (Moroccanoil Luminous Hairspray Strong) otrzymał od redakcji „Vogue Polska” nominację w I edycji „Vogue Polska Beauty Awards” w kategorii Stylizacja włosów.

Redakcja wybrała najlepsze marki i produkty w 35 urodowych kategoriach, które zostały zaprezentowane w numerze specjalnym „Vogue Polska Beauty” (od 10 czerwca na rynku) oraz w serwisie vogue.pl. W kolejnym etapie oceny i wyboru zwycięzców dokona grono jurorów w składzie: Joanna Czech, Anna Jagodzińska, Michał Bielecki, Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster), Patrycja Dobrzeniecka, Marieta Żukowska, Gosia Boy oraz przedstawiciele redakcji: Michalina Murawska, Karolina Gruszecka i Szymon Machnikowski. Zwycięzcy plebiscytu ogłoszeni zostaną we wrześniowym wydaniu „Vogue Polska”.

Trzymamy kciuki za Moroccanoil!

Oryginalne produkty Moroccanoil są dostępne w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz na www.jbsoptima.pl. W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.
www.jbsoptima.pl | Instagram: @jbsoptima | Facebook: @jbsoptima