Współpraca szkoleniowa Goldwell i Qi Academy

664

W marcu tego roku Goldwell oraz Qi Academy podjęły współpracę szkoleniową, w ramach której klienci Goldwell mogą korzystać ze szkoleń Qi rozwijających umiejętności w rozjaśnianiu włosów.

Qi to jedna z najmłodszych i najbardziej obiecujących akademii na polskim rynku szkoleniowym. Ich specjalizacjami są: technika AirTouch – innowacyjna metoda wydmuchiwania warstw włosów suszarką, Brazilian Technique – metoda tapirowania włosów, a także świadoma praca z produktami rozjaśniającymi.

Qi Academy oficjalnie pojawiła się w marcu 2020 roku, ale prace nad jej stworzeniem rozpoczęły się pięć lat wcześniej. Trzech młodych fryzjerów z ambicjami – Herman Ahafontsev, Kostiantyn Herbin i Anna Levytska – czerpiąc inspiracje od ludzi i natury, zaczęło przekazywać wiedzę i doświadczenie innym. Qi (w wymowie japońskiej „ki”) to energia życiowa w filozofii chińskiej i japońskiej, która jest mocno związana z siłami życiowymi natury i człowieka. Qi przenika cały wszechświat, stanowiąc podstawę, z której tworzy się materia. Wierząc w materialne właściwości energii, skupiamy się na pozytywnym nastawieniu do życia i pracy. Każde zdarzenie może być interpretowane na wiele sposobów, ale najważniejsze jest to, jak ty na nie zareagujesz. Trzymamy się przekonania, że możesz poczuć szczęście dopiero wtedy, gdy ludzie wokół ciebie również je poczują. Służenie innym może ci pomóc w osiągnięciu własnego szczęścia. W każdej współpracy stawiamy na długotrwałą relację, a pracując z najlepszymi, sam stajesz się najlepszą wersją siebie. Przygotowując się do każdego szkolenia, stawiamy sobie najważniejszy cel – udoskonalenie każdej osoby i jednocześnie nas samych. Od samego początku zrozumieliśmy, że fryzjerstwo to jest praca, w której nigdy nie możesz powiedzieć sobie „Teraz to wiem wszystko”. Zauważyliśmy jedną zasadę, która obowiązuje w biznesie i w życiu: kiedy robisz dobro dla innych, robisz dobro dla siebie. Uważamy, że bardzo ważnym jest dawać świadomość swojej pracy – doskonałe rozumienie tego, co robisz. I właśnie to staramy się przekazywać na naszych szkoleniach.

Regularnie prowadzimy szkolenia w Polsce i Europie. Przeprowadziliśmy ich setki. To, z czego jesteśmy najbardziej dumni, to fakt, że doświadczenie, które przekazujemy, jest aktualne i użyteczne w codziennej pracy fryzjera. Szkolenia są naturalną konsekwencją naszej codziennej pracy behind the chair oraz ciągłym profesjonalnym i osobistym rozwojem.

Terminy szkoleń Qi Academy dla Goldwell:

Warszawa – 16.08, 07.11
Gdańsk – 24.08, 3.10
Katowice – 29.08, 24.10
Poznań – 05.09, 21.10

www.instagram.com/Qi_academy

O szczegóły współpracy Goldwell i Qi Academy zapytaj Przedstawicieli Handlowych firmy JBS Beauty,

Oficjalnego Dystrybutora Goldwell w Polsce.

www.goldwell.pl | www.facebook.com/GOLDWELLPolska | www.instagram.com/goldwellpolska | www.jbsbeauty.pl