Stylizacja włosów z z.one concept

96

W klimacie powakacyjnego powrotu do pracy przedstawiamy szybkie i łatwe w użyciu produkty z.one concept stylizujące włosy oraz cudownie delikatny szampon w piance, przeznaczony dla wrażliwej, podrażnionej skóry głowy.

Medium Hold Hairspray z.one concept
LAKIER DO WŁOSÓW O ŚREDNIM UTRWALENIU
cena: 67 zł, poj. 500 ml

Lakier daje efekt naturalnego, elastycznego utrwalenia fryzury. Włosy zyskują objętość i blask, ale nie są obciążone ani sklejone. Zawiera filtry UV i białka quinoa, by chronić włosy przed utratą koloru i niekorzystnym wpływem promieni słonecznych.

Sposób użycia: rozpyl z odległości ok. 20-30 cm od włosów według własnych potrzeb.

Shaping Foam z.one concept
PIANKA DO STYLIZACJI O ŚREDNIM UTRWALENIU
cena: 67 zł, poj. 250 ml

Dodaje objętości i ułatwia modelowanie, chroniąc włosy przed gorącym powietrzem podczas suszenia. Pogrubia i naturalnie utrwala fryzurę, pozostawiając włosy elastycznymi. Zawiera filtry UV, kompleks Integrity 41 ®, białka mleka, białka quinoa, ekstrakty owocowe, ekstrakt z kasztanowca.

Sposób użycia: dobrze wstrząśnij i zaaplikuj odpowiednią ilość. Nałóż na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację.

Smoothing Cream z.one concept
KREM WYGŁADZAJĄCY
cena: 67 zł, poj.: 150 ml

Krem do stylizacji, wygładzający łuskę włosa. Chroni włosy podczas suszenia, nadaje im naturalne utrwalenie. Utrzymuje wygładzenie na długo i przeciwdziała puszeniu się. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące, bez efektu obciążania. Zawiera chroniące intensywność koloru białka quinoa, wzmacniające proteiny jedwabiu i ochronne filtry UV.

Sposób użycia: rozprowadź na czystych, wilgotnych włosach. Przystąp do stylizacji.

Liquid Styler z.one concept
FLUID STYLIZUJĄCY I DEFINIUJĄCY
cena: 62 zł, poj.: 250 ml

Wszechstronny fluid do stylizacji, idealny do definiowania i miękkiego, elastycznego utrwalania z efektem pamięci. Nadaje się do wszystkich fryzur, przy naturalnym suszeniu włosów i do wszystkich rodzajów włosów. Dodaje objętości, miękkości i blasku.  Zawiera filtry UV, kompleks Integrity 41 ®, białka mleka, białka quinoa, ekstrakty owocowe, pantenol, ekstrakt z kasztanowca.

Sposób użycia: weź odpowiednią ilość i zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację. Może być stosowany po wysuszeniu włosów w celu podkreślenia loków.

Calming Ultra Delicate Mousse shampoo z.one concept
DELIKATNY SZAMPON W PIANCE DO WRAŻLIWEJ SKÓRY GŁOWY
cena: 62 zł, poj. 200 ml

Delikatny szampon o właściwościach łagodzących w postaci pianki z praktycznym i wygodnym dozownikiem, przeznaczony dla podrażnionej skóry głowy i/lub częstego mycia. Pozbawiony SLS i SLES, delikatnie oczyszcza w niezwykle precyzyjny sposób. Formuła zawiera sok z aloesu – naturalny, wyjątkowo skuteczny kompleks łagodzący, jak również ekstrakt z owsa – źródło witamin z grupy B i E, białek, tłuszczy i minerałów, oraz inne ekstrakty roślinne o właściwościach kojących i równoważących. Pozostawia fryzurę miękką i błyszczącą.

Sposób użycia: rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy i delikatnie spień. Pozostaw na ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składników aktywnych, po czym spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

http://z-oneconcept.com.pl/