Kao Salon Virtual Experience

460
Fot. Kao Salon Division

Kao Salon Virtual Experience (KSVE) jest co roku jednym z najważniejszych wydarzeń dla wielu klientów Kao Salon Division (ma w swoim portfolio marki Goldwell, KMS, Oribe i Varis). Po wielkim sukcesie zeszłorocznego KSVE, Kao Salon Division postanowiło kontynuować to wydarzenie również w 2021 roku.

„Kao Salon Virtual Experience ponownie zostanie Online’owym Wydarzeniem Roku. W dniach 3-4 października nasi goście mogą spodziewać się programu wypełnionego kreatywnością, trendami i inspiracjami. Wydarzenie będzie transmitowane na wielu różnych kanałach, na których pokażemy interesujące sesje artystów, szkolenia z cięć i koloryzacji, kreatywne kolekcje oraz wskazówki dla biznesu fryzjerskiego. Event pokaże wszystko to, co Kao Salon Division ma w swojej ofercie. I to nie tylko dla naszych salonów partnerskich na całym świecie – w 2021 roku wirtualne wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich”, mówi John Moroney, Kao Salon Vice President Creative & Communication.

Dołącz do Kao Salon Division w czasie Kao Salon Virtual Experience, by doświadczyć najlepszego artyzmu i edukacji w wirtualnym świecie. Raz jeszcze Kao Salon Division zgromadzi stylistów z całego świata w wielokanałowym środowisku streamingowym. Ponad 30 artystów podzieli się swoimi najlepszymi technikami w koloryzacji, strzyżeniach i stylizacji. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs dla kreatywnych stylistów fryzur Global Creative Awards.

Nie przegap okazji do bycia częścią społeczności Kao Salon Division.

Wydarzenie odbędzie się pod adresem: www.kaosalondivision.com/virtualexperience

Fot. Kao Salon Division

O Kao Salon Division
Kao Salon Division jest częścią Skin Care and Hair Care Business Kao Corporation. Oferuje profesjonalne produkty i usługi dla fryzjerów na całym świecie. Jest liderem trendów w branży fryzjerskiej, jak również domem dla takich marek jak Goldwell, KMS, Oribe i Varis. Misją Kao Salon Division jest wzbogacanie codziennego życia stylistów, właścicieli salonów i ich klientów poprzez zaufane partnerstwo, indywidualne wsparcie salonów oraz ekskluzywnie dedykowane salonom portfolio zaawansowanych usług, innowacyjnych produktów i inspirujących szkoleń. Kao Corporation tworzy wysokiej jakości produkty, które polepszają życie konsumentów na całym świecie.

Więcej informacji o Kao Salon Division: www.kaosalondivision.com
Więcej informacji o Kao Group: www.kao.com