Goldwell x Fengii Fundament – edukacja fryzjerska w przyjaznym wydaniu

470

Edukacja fryzjerska wkroczyła w wirtualny świat mocnym krokiem. Współpraca Goldwell z akademią Fengii Fundament sprawia, że ten wirtualny świat staje się coraz bardziej przyjazny i daje szansę na zdalną, ale prawdziwą i skuteczną edukację. Połączenie ogromnej pasji Krzysztofa „Fengii” Nowaka, założyciela Fengii Fundament, do dzielenia się wiedzą z innowacyjnością produktów Goldwell to niezwykle energetyczna mieszanka wiedzy i umiejętności.

Prawie 40 darmowych filmów wypuszczonych w sieć, a wśród nich cenne tutoriale, recenzje sprzętu oraz materiały wyjaśniające podstawowe zagadnienia związane z fryzjerstwem. W każdym video setki cennych porad i wskazówek. Tak w wielkim skrócie można określić projekt Fengii Fundament – jeden z najprężniej rozwijających się projektów fryzjerskich w Polsce. Świadczyć o tym może liczba obejrzanych materiałów i liczba fanów obserwujących poczynania Fengiiego.

„Kiedy zaczynaliśmy rok temu, chciałem tylko pokazać, że za pomocą materiałów video również można rozwinąć swoje fryzjerskie umiejętności. Nie zawsze trzeba poświęcać czas i jeździć na liczne szkolenia. Nie spodziewaliśmy się jednak, że wokół tej idei zbudujemy tak ogromną i świetną społeczność” – mówi autor projektu Krzysztof „Fengii” Nowak.

I faktycznie. Zaglądając na fanpage Fengii Fundament, widać w nim życie! Tysiące polubień i setki komentarzy, w których czuć ducha fryzjerskiej społeczności. Widać, że właśnie to jest potrzebne fryzjerom w dzisiejszych, jakże trudnych dla nich czasach. A jak twierdzi sam Fengii – to dopiero początek. „Głównie rozwijamy się dzięki sprzedaży szkoleń online, które są idealne, jeżeli ktoś szuka wiedzy ułożonej od A do Z. To dzięki nim mamy środki na rozwój. Planujemy jednak w najbliższym czasie utworzyć konto na Patronite, aby pozyskać patronów. Mamy nadzieję, że pomogą nam tworzyć jeszcze więcej ciekawych materiałów. Nieoceniona jest również współpraca z marką Goldwell – dzięki niej możemy tworzyć materiały dotyczące koloryzacji i nie tylko. Wierzymy, że 2021 rok będzie naszym rokiem!”.

Obserwujcie projekt Fengii Fundament w mediach społecznościowych i sprawdźcie ofertę jego kursów – jest się z czego uczyć!

www.fundament.fengii.pl | YouTube: Fengii | Instagram: @fengii_ | Facebook: Fengii Fundament

Programy szkoleniowe Fengii Fundament są dostępne w ofercie dla klientów Goldwell na specjalnych warunkach. O szczegóły zapytaj Przedstawicieli Handlowych firmy JBS Beauty, Oficjalnego Dystrybutora Goldwell w Polsce.

www.goldwell.pl | www.facebook.com/GOLDWELLPolska | www.instagram.com/goldwellpolska | www.jbsbeauty.pl