Największa platforma fryzjerska w Polsce – Sprawdź!

208

Falelokikoki.pl to największa w Polsce hurtownia fryzjerska online. Została stworzona z myślą o fryzjerach i barberach, dla których niezwykle istotna jest wygoda jaką oferują zakupy online.

Asortyment hurtowni obejmuje ponad 4500 tysiąca artykułów fryzjerskich unikalnych marek (m. in. Artego, Montibello, Kemon, Mila Professional, Subrina czy Solfine).

Dlaczego warto zostać klientem Fale Loki Koki?

Na nowo zarejestrowanych klientów czeka bonus w wysokości 100 zł do wykorzystania na zakupy do końca bieżącego roku (przy zakupach za minimum 400 zł brutto). Wszystkie zamówienia które są składane do godziny 18:00, wychodzą do salonów tego samego dnia. Dodatkowo, jeśli wartość zakupów przekroczy 300 zł brutto, firma zapewnia bezpłatna dostawę.

Dla zalogowanych użytkowników dostępne są korzyści i promocje (stałe oraz czasowe), a partnerom biznesowym oferowane atrakcyjne warunki handlowe. Dla zainteresowanych osób organizowane są szkolenia (ponad 2 tysiące rocznie), które dotyczą 30 różnych zagadnień tematycznych.

Zarejestruj sięhttps://falelokikoki.pl

Kilka słów o firmie

Fale Loki Koki jest siecią liczącą 77 sklepów i hurtowni fryzjerskich. Została założona przez firmę Polwell. Na rynku działa od 31 lat i pełni rolę lidera w branży fryzjerskiej.

Fale Loki Koki to partner biznesowy dla ponad 20 tysięcy salonów fryzjerskich. Tym co wyróżnia markę jest największy w kraju wybór produktów dla salonów fryzjerskich i barberskich. Z Fale Loki Koki możesz urządzić swój salon od A do Z – na platformie można zamówić kosmetyki, akcesoria i meble.

Obszar działania firmy obejmuje 10 krajów europejskich, w tym Łotwę, Czechy i Ukrainę. Zespół pracowników Fale Loki Koki liczy ponad 300 osób, które cechuje profesjonalizm, doświadczenie, dobra energia oraz nieustanne dążenie do rozwoju. To dla nich priorytetem są fryzjerzy i barberzy.

Oferta hurtowni fryzjerskiej Fale Loki Koki

Oferta sieci Fale Loki Koki obejmuje bogaty asortyment i unikalne marki, które odpowiadają zapotrzebowaniu fryzjerów oraz klientów detalicznych – marki stawiają na ekologię i naturalne składy. Wybierz produkty, które pielęgnują włosy.

Produkty na platformie podzielone są na 6 topowych kategorii (kosmetyki, barber, dezynfekcja, akcesoria, narzędzia i sprzęt elektryczny). To tutaj – w sklepie internetowym – wszyscy klienci mają dostęp do swoich warunków handlowych, w tym informacji o rabatach, cenach produktów, aktualnych promocjach oraz do historii zamówień przez 7 dni w tygodniu, 24h/dobę. Zamówienia realizowane są za pośrednictwem czterech firm kurierskich. Wybierać można spośród trzech różnych form dostawy oraz czterech możliwości płatności za zakupy. Oferta Fale Loki Koki jest stale rozbudowywana, ponieważ to klienci inspirują marki do działania.

Profesjonalna obsługa

Priorytetem hurtowni fryzjerskiej Fale Loki Koki jest satysfakcja klientów i odpowiadanie na ich potrzeby. Najwyższym priorytetem są dobre relacje z partnerami, utrzymanie przyjaznej więzi i gwarancja bezpieczeństwa biznesowego. Z tego powodu stale podnoszone są jakość oraz standardy obsługi.

Dla stałych klientów oferowane są zakupy online z dostawą do salonu w ciągu 24h. Nowi kontrahenci po rejestracji mogą dołączyć do grona stałych partnerów – więcej informacji można znaleźć tutaj: https://falelokikoki.pl/umowapartnerskaflk.