TARGI LOOK & beautyVISION – kolejna dawka fryzjerskich i kosmetycznych emocji!

172

Dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą podczas profesjonalnych warsztatów, pokazami ekspertów, inspiracjami, światowymi trendami i topowymi markami. Przygotowania do profesjonalnych targów fryzjersko-kosmetycznych trwają.
Już niedługo Poznań zamieni się w królestwo kosmetyczek, stylistek paznokci, podologów, fryzjerów, barberów i innych specjalistów branży beauty.

Targi LOOK & beautyVISION to nie tylko szansa na obejrzenie z bliska całego rynku fryzjersko-kosmetycznego, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych. Osoby wykonujące usługi w branży beauty mają świadomość jak ważne jest stałe śledzenie nowości, wymiana doświadczeń, a także poszerzanie wiedzy i umiejętności w swojej dziedzinie.

16-17 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się kolejna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która za każdym razem budzi w uczestnikach niezwykłe emocje. To bezkonkurencyjnie kolorowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów, podczas którego spotykają się znane firmy kosmetyczne z różnych stron świata, inspiruje najnowszymi trendami i produktami.

SEKRETY URODY

Podczas targów beautyVISION branża kosmetyczna znajdzie tu profesjonalne  produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, najnowsze preparaty do zabiegów kosmetycznych oraz innowacyjny sprzęt i wyposażenie salonów beauty. W ofercie widnieje także najbardziej popularna wśród kobiet kategoria kosmetyków kolorowych oraz produktów do stylizacji i zdobienia paznokci. Obecnie rynek kosmetyczny umożliwia swoim konsumentom dostęp do całego szeregu produktów i akcesoriów, a  klienci stają się coraz bardziej wymagający. W związku z tym ważne jest, by profesjonalne usługi kosmetyczne spełniały oczekiwania klientów zarówno pod względem kosmetyków i sprzętu używanego do zabiegów jak i profesjonalnej obsługi. Eksperci branży kosmetyczno-pielęgnacyjnej są świadomi, że jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się zawodów usługowych. Dlatego ważną część targów beautyVISION stanowią merytoryczne szkolenia oraz możliwość obserwacji fachowców przy pracy. Zapraszamy na kolejną edycję tak cenionego wśród zwiedzających beautyVISION KONGRESU PODOLOGICZNEGO, który odbędzie się w niedzielę 17 października. Doskonali specjaliści z różnych dziedzin, współpracujący przy diagnostyce, leczeniu i pielęgnacji stóp, przekażą swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.

Dziedzina piękna i zdrowia to połączenie kreatywności, życiowej pasji i wielu lat praktyki. Sztuka zrobienia spektakularnego makijażu, wykonanie profesjonalnego manicure, odpowiednia pielęgnacja stóp i dłoni wymaga nie tylko precyzji, ale też odpowiedniego doboru kosmetyków, a także kolejności i sposobu ich aplikacji. Od osób wykonujących tę profesję wymaga się wiedzy, zdolności manualnych, wyobraźni oraz orientacji w trendach. Nie bez znaczenia jest również higiena pracy oraz wyposażenie salonu – te wszystkie czynniki z pewnością wpływają na to, czy klient będzie chciał wrócić. Targi beautyVISION są idelanym miejscem, aby z bliska przypatrzeć się branży łączącej piękno i zdrowie.

FRYZJERSKI FACH W RĘKU

Uwagę uczestników z pewnością zwróci również fryzjerska część targów, czyli Forum Fryzjerstwa LOOK. W proponowanej przez wystawców ofercie pojawią się między innymi profesjonalne preparaty do włosów, takie jak: farby, szampony, odżywki, żele oraz inne produkty pielęgnacyjne. Zainteresowani znajdą również kosmetyki do wąsów i brody oraz specjalistyczne wyposażenie do sklepów czy salonów fryzjerskich – materiały higieniczne, rozpylacze, stojaki, fotele oraz urządzenia i preparaty do dezynfekcji. Dla wielbicieli naturalnych kosmetyków, przygotowano ofertę ekologiczną.

Targi LOOK & beautyVISION to idealne miejsce spotkań zarówno tych biznesowych i szkoleniowych, ale przede wszystkim doskonała okazja do bezpośrednich kontaktów branżowych, których wszyscy tak bardzo oczekują.

Bilety dostępne na www.tobilet.pl

Więcej informacji na: