Barberzy i Fryzjerzy! To wszystko dla Was!

148

Ogromna dawka wiedzy od najlepszych profesjonalistów w branży i szeroka oferta Wystawców czeka na Ciebie podczas obu dni targowych, już 25-26 września na BEAUTY FORUM & HAIR w Ptak Warsaw Expo. Nie przegap okazji do rozwoju!

Wybierz interesujące Cię tematy na Kongresie Kosmetyczno-Fryzjerskim i zapisz się już teraz – koszt wykładu to tylko 25 zł, a Look & Learn 130 zł. Przy zakupie dwóch wykładów lub jednego szkolenia Look & Learn, bilet wstępu na targi otrzymasz gratis.

W cenie biletu wstępu na targi odwiedź również sceny HAIR POINT oraz BARBER POINT gdzie obejrzysz pokazy strzyżeń i stylizacji oraz prezentacje najnowszych trendów i nowości.

Na strefie nauczyciela spotkasz znakomitych edukatorów, omówisz kwestie szkoleniowe oraz posłuchasz wykładów o bieżących zagadnieniach nauczycieli zawodu.

Zachęcamy również do kibicowania uczestnikom mistrzostw – na targach odbędą się mistrzostwa w strzyżeniu męskim Barber’s Battle, mistrzostwa w goleniu brzytwą Hot Shave, a także pojedynek dla najszybszych barberów Fast Fade Fight.

Na targi możesz dojechać bezpłatnym autobusem. Jeżeli przyjeżdżasz samochodem, na terenie Ptak Warsaw Expo zaparkujesz za darmo.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznym, bilety na targi i kongres nie będą dostępne w kasach targowych. Kupisz je wyłącznie online, na stronie: www.beauty-fairs.com.pl.

Zapraszamy!