Essential – nowa rodzina profesjonalnych produktów niezbędnych w Twoim salonie

121

Produkty z gamy ESSENTIAL zostały stworzone tak, aby były nieodzownymi i podstawowymi produktami podczas codziennej pracy w każdym salonie fryzjerskim. Ich uniwersalne przeznaczenie sprawia iż zastępują szereg kosmetyków oszczędzając miejsce w salonie i redukując wydatki fryzjera na materiał potrzebny do wykonania kilku zabiegów. Gama Essential w chwili obecnej składa się z trzech produktów i przeznaczona jest wyłącznie do zabiegów profesjonalnych wykonywanych w salonie fryzjerskim.

Essential Szampon PH 7,5 1000ml

Podstawowy Szampon do przygotowania włosów przed każdym zabiegiem technicznym. Zalecany do przygotowania włosów do takich usług jak : trwała ondulacja, falowanie i prostowanie. Dzięki wysokiemu  pH 7,5 wspomaga otwieranie łusek włosowych i wnikaniu składników aktywnych do wnętrza włosa.

Składniki aktywne : Betaina Naturalne białko pochodzenia roślinnego Wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa poprzez  uzupełnienie  ubytków  białkowych szczególnie tam, gdzie włosy są uwrażliwione po wcześniejszych zabiegach. Pomaga uodpornić włosy na tarcie i łamanie. Nadaje włosom większy połysk i miękkość. Pozostawia świeżą, kwiatową nutę.

Essential Odżywka po zabiegowa PH 2,5
przygotowana  jako ostatni etap usługi technicznej 500ml

Stosowana jako uzupełnienie i ustabilizowanie wszelkich zabiegów technicznych, takich jak trwała ondulacja, falowanie, prostowanie i farbowanie oraz zabieg pielęgnacyjny  V Aqua. Dzięki pH 2,5 przywraca naturalną strukturę włókna włosa, pomagając domknąć jego łuski. Przywraca włosom naturalne PH 5-6 Wszechstronne zastosowanie zapewnia stałe miejsce w każdym salonie fryzjerskim.

Formuła wzbogacona o ILLIPE BUTTER o właściwościach odżywczych Olej Illipè, zwany masłem Illipè, pochodzi z nasion drzewa rosnącego na Borneo; nazwa botaniczna to „Shorea stenoptera” i jest powszechnie stosowana jako masło do gotowania przez lokalne populacje. To nawilżający olejek, który pomaga przywrócić elastyczność i zregenerować włosy. Nawilża i nadaje włosom połysk i miękkość. Pomaga wzmocnić i zachować piękno włosów, rewitalizując włókno włosowe. Pozostawia świeżą, kwiatową nutę.

Essential V ACQUA  500 ml

Jedwabisty zabieg do wszystkich rodzajów włosów.  Uzupełnia   niedobór nawilżenia  i odżywienia, nie obciążając włosów Transparentna lekka i płynna konsystencja zaspakaja potrzeby związane z pielęgnacją włosów bez konieczności długotrwałych zabiegów.

Zmieszana z ciepłą wodą 1:1 zmienia się z przezroczystej na białą, z płynnej do kremowej.

V ACQUA – aktywne składnik : Morskie mikro elementy oraz WHITE MEADOWFOAM- pianka łąkowa. Odpowiada za działanie remineralizujące.  Pomaga w naprawie łusek włosa, nadając połysk i zwiększając masę włóknom włosa. Jego lekka formuła działa natychmiastowo, nawilżając i odżywiając włosy bez efektu obciążenia. Niezwykle szybki i skuteczny. Pozostawia świeżą, kwiatową nutę. Włosy pozostają lekkie, zdyscyplinowane i lśniące

Wszystkie produkty z gamy Vitality’S Essental przeznaczone są wyłącznie do pracy w salonie fryzjerskim.

www.adrionpolska.pl