Seria Care& Style Volume Up Vitality’s

829

Seria Care& Style Volume Up pierwsza gama Vitality’S łącząca produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów w jedną linię.

Dążenie do posiadania pięknej fryzury cechuje kobiety od zarania dziejów. Każda z nich pragnie mieć pięknie zadbane włosy będące ozdobą ich urody. Problem z brakiem objętości dotyka panie o cienkiej i delikatnej strukturze włosów ale również posiadaczki włosów grubych i ciężkich które również niekiedy maja problem ze zbudowaniem objętości fryzury. Oddajemy w ręce fryzjerów i ich klientek nową koncepcyjnie kompletną gamę produktów przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów które potrzebują podparcia w celu zwiększenia ich objętości.

Laboratoria Vitality’S opracowały technologię nadania  fryzurze spektakularnej objętości. Nowy polimer Poliquaterium10 użyty w formule to innowacyjna makrocząsteczka zapewniająca zapierające dech w piersiach rezultaty. Po związaniu  z włóknem włosa zmienia  strukturę jego powierzchni z płaskiej na sześciokątną zwiększając w ten sposób  przestrzeń pomiędzy włosami. Buduje w ten sposób ich objętość i elastyczność oraz ułatwia rozczesywanie.

EKSKLUZYWNA ZIOŁOWA V.E.G. mieszanka VITALITY’S

– To kompleks botaniczny, uzyskany specjalną metodą ekstrakcyjną, która wychwytuje składniki aktywne w skoncentrowanej formie, bez użycia rozpuszczalników chemicznych. Naturalna mieszanka posiadająca właściwości nawilżające, przeciwutleniające, zmiękczające i odbudowujące.

Zawiera wyciągi z:

– ekologicznie uprawianej echinacea  zioła o właściwościach leczniczych
– z  orzechów  laskowych
–  z łusek z ekologicznie uprawianego ryżu

SZCZEGÓŁOWA KONTROLA ŁAŃCUCHA DOSTAW:

Wszystkie elementy  łańcucha dostaw dla V.E.G. podlegają pełnej kontroli. Wszystkie składniki użyte w formule pochodzą z Piemontu we Włoszech i są pozyskiwane wyłącznie  od lokalnych firm. Vitality’S recyklinguje niewykorzystane części roślin,  owoców i zbóż.  Deklarowana mieszanka składników aktywnych oznacza, że 100% użytych surowców botanicznych jest pozyskiwana od  branży spożywczej.

ZAPACH

Zmysłowe doznanie  poprzez kwiatowo owocowy aromat otulający klientkę. Delikatny i zniewalający zapach przywołujący obraz pola bawełny i zielonych sadów- spokojne i przyjazne miejsca, aby połączyć się z naturą DLA ŚRODOWISKA

DĄŻENIE DO ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Firma Vitality’S w swoim planie rozwoju zakłada dążenie do zrównoważonego rozwoju w celu ograniczenia emisji szkodliwych składników do środowiska. Linia C&S to innowacyjne produkty przygotowane w duchu tej idei.

Butelki wykonane w 100% z przetworzonego PET. Dzięki recyklingowi poużytkowemu, z każdych  2 butelek wykonanych z pierwotnego PET otrzymuje się  1 butelkę. Drugie życie dla plastiku!

Kanistry produkcyjne wykonane są z aluminium który w 100% nadaje się do recyklingu. Recykling aluminium zapewnia 95% zaoszczędzonego surowca. Opakowania zbiorcze wykonane są z certyfikowanej tektury FSC dającej  gwarancję że produkt jest pozyskiwany w sposób odpowiedzialny.

Produkty nie zawierają silikonu i dodatku barwników. Formuła zawiera naturalne, biodegradowalne składniki.

SZAMPON VOLUME – SZAMPON ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ DELIKATNIE I DOKŁADNIE OCZYSZCZA  WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY Index Naturalny 91%.

Kremowa, zwarta piana tworzy przyjemne uczucie lekkości i miękkości w dotyku.

AKTYWNE SKŁADNIKI : mieszanka V.E.G.  o właściwościach nawilżających i przeciwutleniających.

TECHNOLOGIA ZWIĘKSZENIA OBJĘTOŚCI: Poliquaternium 10- Polimer naturalnego pochodzenia, ułatwiający rozczesywanie włosów.

Pantenol: działanie nawilżające , nabłyszczające,  oraz ułatwiające rozczesywanie

VOLUME CONDITIONER – ODŻYWKA ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ DODATKOWO NAWILŻA I ZMIĘKCZA WŁOSY, UŁATWIAJĄC ICH  ROZCZESYWANIE Index naturalny 93%.

Jej doskonałe działanie rozczesujące sprawia, że włosy są lekkie i jedwabiste. Daje wrażenie wypełniania pustych przestrzeni.

AKTYWNE SKŁADNIKI: Mieszanka V.E.G. : o właściwościach nawilżających i przeciwutleniających.

TECHNOLOGIA ZWIĘKSZENIA OBJĘTOŚCI zwiększa objętość i uelastycznia włosy. Biodegradowalny kompleks botaniczny pozyskiwany z trzciny cukrowej, jego działanie zmiękczające pozostawia włosy łatwe do rozczesania.

VOLUME SPRAY – SPRAY ZWIĘKSZAJĄCYCH OBJĘTOŚĆ BEZ SPŁUKIWANIA indeks naturalny 92%

Spray dodaje objętość włosom cienkim i delikatnym, zawiera formułę bez spłukiwania, która jest łatwa w aplikacji. Nakładany na długość włosów, zaczynając od nasady, ma lekki efekt utrwalający, zapewniający naturalny wygląd. Sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują podczas suszenia.

WSKAZÓWKA DLA UŻYTKOWNIKA: spray wzmacnia naturalny  efekt układania się włosów dając lekki efekt utrwalający. Zalecamy stosowanie sprayu nawet podczas naturalnego suszenia bez suszarki

AKTYWNE SKŁADNIKI MIESZANKA V.E.G. : o właściwościach nawilżających i przeciwutleniających.

TECHNOLOGIA ZWIĘKSZENIA OBJĘTOŚCI: zwiększa objętość i uelastycznia włosy. Białko jedwabiu: nabłyszcza, jednocześnie nawilżając włosy.

VOLUME MOUSSE – PIANKA ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ DO GĘSTYCH WŁOSÓW

Nawet grubym włosom może brakować objętości. W tym przypadku potrzebne jest zdecydowane wsparcie. Pianka zapewnia odpowiedni poziom utrwalenia dla uzyskania naturalnego wyglądu.

Kompaktowa zwarta konsystencja ułatwia aplikację na mokre włosy  nadając im  objętość od nasady.

WSKAZÓWKA DLA UŻYTKOWNIKA: po nałożeniu pianki  u nasady, palcami wmasuj i rozprowadź produkt w pierwszych 3–4 cm długości, aby ułatwić jego rozprowadzanie i wchłanianie.

AKTYWNE SKŁADNIKI Mieszanka V.E.G. 😮 właściwościach nawilżających i przeciwutleniających.

TECHNOLOGIA ZWIĘKSZENIA OBJĘTOŚCI: zwiększa objętość i uelastycznia włosy.

SPRAY VOLUME UP – SPRAY UTRWALAJĄCY DO WYKOŃCZENIA

Jego ultralekka formuła zapewnia ostateczny efekt naturalnej  stylizacji, Specjalna sucha formuła tworzy cienki suchy film na włosach. Volume Up to rytuał uzyskiwania objętości każdego dnia.

WSKAZÓWKA: roztrzep włosy rękami, pracując od dołu do góry. Nałóż Volume Up na włosy, z opuszczoną głową w dół.

AKTYWNE SKŁADNIKI Mieszanka V.E.G. o właściwościach nawilżających i antyoksydacyjnych

TECHNOLOGIA ZWIĘKSZENIA OBJĘTOŚCI: zwiększa objętość i uelastycznia włosy.

ZESTAW ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ- WSZYSTKO W JEDNYM ZESTAWIE:

Szampon zwiększający objętość: wysoka wydajność i lekkość

Odżywka do objętości: fantastyczne działanie rozczesujące i nawilżające

Spray: efekt WOW ostatnie dotknięcie

www.adrionpolska.pl