Neutralizujące Mycie Wzmacniające Wiązania od Schwarzkopf Professional

96

Kondycja włosów oraz czynniki zewnętrzne, takie jak twarda lub chlorowana woda, promienie słoneczne, czy codzienne mycie włosów mogą powodować szybsze wypłukiwanie się chłodnych pigmentów koloru. Dlatego Schwarzkopf Professional wprowadza nowość, która pomoże Ci cieszyć się chłodnym odcieniem na dłużej.

Proces ocieplania odcieni włosów zarówno rozjaśnianych, jak i farbowanych, dotyczy baz jaśniejszych – rozjaśnianych, jak i ciemniejszych – przyciemnianych. W przypadku włosów blond – mogą nabrać żółtego, nieestetycznego tonu, a w przypadku brązów ocieplać się w kierunku pomarańczowych i czerwonych podtonów.

Farbowane, przesuszone, nadwyrężone procesami chemicznymi czy mechanicznymi włosy, są szczególnie narażone na proces utraty osadzenia chłodnych pigmentów, ponieważ ich łuski są niedomknięte i dużo szybciej przebiega w ich przypadku proces wypłukiwania barwnika. Jak temu przeciwdziałać i cieszyć się eleganckim, chłodnym odcieniem?

NOWOŚĆ SZAMPON GOODBYE ORANGE

Szampon z wysokim stężeniem pigmentu zapewniający natychmiastowe nasycenie chłodnego kierunku kolorystycznego i neutralizację niepożądanych pomarańczowych i czerwonych tonów. Wzmacnia intensywność koloru jednocześnie delikatnie oczyszczając i wzmacniając strukturę włosów dzięki Zintegrowanej Technologii Bonding, która sprawia, że włosy stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Idealny produkt dla baz średni brąz do ciemny blond. Osiągnij natychmiastowy efekt tonowania już po jednym oczyszczaniu włosów i utrzymują chłodny efekt kolorystyczny.

SZAMPON GOODBYE YELLOW

Niezawodny partner chłodnych blondów. Wysokie stężenie pigmentów w nim zawartych gwarantuje zachowanie chłodnego efektu koloryzacji. Natychmiastowo neutralizuje żółte tony na włosach rozjaśnianych, ochładzając ich ton. Delikatnie oczyszcza włosy z sebum i zanieczyszczeń oraz pozostałości po produktach do stylizacji jednocześnie wzmacniając ich strukturę dzięki zawartej w nim Technologii Bonding. Skutecznie neutralizuje niepożądane żółte odcienie na bazach od średni do jasny blond. Szampon nie zawiera SLS i SLES, a pH 4,5 sprzyja zatrzymaniu pigmentu we włosach.

Zarówno Goodbye Orange i Goodbye Yellow aplikuj w czystej postaci i pozostaw na włosach do 5 minut. Jeśli Twoje włosy są w dobrej kondycji i nie są porowate możesz wydłużyć czas działania, aby uzyskać intensywniejsze rezultaty! Używaj codziennie, aby osiągnąć maksymalne nasycenie chłodnego kierunku kolorystycznego. Stosuj 1-2 razy w tygodniu dla utrzymania chłodnego tonu. Produkty dostępne są w pojemnościach technicznych i odsprzedażowych, aby Twoi klienci mogli przedłużać chłodne rezultaty, aż do następnej wizyty w salonie.