Bioactive Naturalis – nowy wymiar pielęgnacji

161
Farmagan

Lato sprzyja zamyśleniu, rozmarzeniu, ale niestety nie regeneracji. Jak pomóc włosom po urlopie? Co zrobić, kiedy wpływ chloru, soli morskiej, wiatru i słońca zostawił swoje ślady? Maciej Maniewski wraz z zespołem pielęgnacyjnym FARMAGAN doskonale wiedzą, jak temu zaradzić. Dołącz do salonów partnerskich i rozszerz portfolio usług o zabieg kaszmirowej keratyny. To szansa na stałe grono nowych, zadowolonych i powracających klientek.

Kaszmirowa keratyna BIOACTIVE Naturalis intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje włókno włosa bez użycia prostownicy, a hydrolizowana keratyna dzięki swoim małym cząsteczkom lepiej wnika w strukturę włosa bez potrzeby używania wysokiego ciepła. W przeciwieństwie do keratynowego prostowania preparat nadaje się do każdego rodzaju włosów. Zabieg jest szczególnie polecany posiadaczkom i posiadaczom włosów delikatnych, podatnych na zniszczenia, przesuszonych lub zniszczonych. Laboratoria FARMAGAN zmodyfikowały receptę na piękno i zdrowie. Efekt badań i wielomiesięcznych testów to ekologiczna linia Bioactive Naturalis. Zabieg ma dwie odsłony. Pierwszą wykonuje stylista w salonie. Drugą może zrobić każdy klient w zaciszu własnej łazienki, wykorzystując kosmetyki polecane i kupione w salonie, który odwiedził. Jak to działa?

Fluid z kaszmirową keratyną zawiera aż 95% substancji pochodzenia organicznego. Nie modyfikuje naturalnej struktury włosów i może być użyty do regeneracji jako wzmacniacz skrętu, modulator kształtu i preparat dyscyplinujący naturalną strukturę włosów. Szampon przygotowujący do zabiegu keratynowego to produkt, który głęboko oczyszcza włosy, eliminuje zanieczyszczenia i ułatwia włosom przyjęcie płynu wielofunkcyjnego. To jest część zabiegu, która odbywa się w salonie. Łatwo można przedłużyć jego trwałość, inwestując w kosmetyki używane w domu. Szampon Bioactive Naturalis wzmacnia działanie fluidu podczas codziennej pielęgnacji. Specjalnie opracowana formuła przedłuża działanie zabiegu, stanowiąc rodzaj odżywczego uzupełnienia keratyny kaszmirowej. Działanie szamponu uzupełnia specjalna maska. Konsekwencją ich stosowania jest gładkość włosów i połysk.

Od 2019 roku FARMAGAN rozpoczął współpracę z Marevivo. Stowarzyszenie walczy o obronę morza i jego zasobów, od ponad 30 lat angażując się w kampanie i działania mające na celu zaangażowanie i podniesienie świadomości społecznej na temat znaczenia ochrony gatunków morskich i ekosystemów. Efektem współpracy są ekologiczne opakowania kosmetyków.

Dołącz do nas i rozpocznij przygodę z kaszmirową keratyną.

fb: farmaganpolska
www.farmagan.pl